Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

FALAS! IPTV Me kanale Premium

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,213
Pëlqime
12,208
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Pershendetje,
Sot po ju paraqes nje Shtojnce (Plugin) I krijuar nga une per Platformen Kodi qe ju mundeson Shikim te kanaleve falas dhe ato me pagese si: Sky , Digitalb , Tring , Sky GER , Ato angleze Premium Etj Etj.. Unlimited.

Programi Kodi.tv mund te shkarkohet nga cdolloj paisje PC / Android / iOS / Ubuntu (+tgjith Linux Distros)
E shkarkoni ne Kodi.tv

Sesi ta instaloni po jua them ketu me disa hapa te thjeshte:
File Manager > Add Source
URL> https://albxbmc.info/repo/ NAME > AlbXBMC
Settings > Add-ons > Install From Zip > Instalo albxbmc.repo-1.0.zip > Kthehu Mbrapa > Install from Repository > Shko tek AlbXBMC Repository > Instalo ALBXBMC > Instalo F4mTester > Shko tek Video Addons > SHIJO PAFUNDESI KANALESH NE HD DHE FULLHD!

Nese doni ta mesoni nga video duhet te rregjistroheni ne Webin qe i dedikohet ktij (plugin)shtojce
=> https://www.albxbmc.info/

Plugin Aktualisht numeron 1.700 Perdorues aktiv te perditshem (sipas statistikave).
Azhornimet jan te perditshme dhe mirembahen nga Persona pjese te stafit AlbXBMC, qe jan online gjat gjith kohes ne Facebook: https://www.facebook.com/Alb-XBMC-1303254259717732/
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

SpaceX
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
19,500
Pëlqime
20,720
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
spo e instaloj dot
 

AMG

OFFLINE
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 11, 2017
Mesazhe
156
Pëlqime
326
Pikë
63
Location
USA
si instalohet per Iphone?
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 12, 2018
Mesazhe
2,308
Pëlqime
2,170
Pikë
113
Nje pyetje per ju mjeshtrat .... ndonje program per hack-im te nje loje online (ne tel) dini?
 

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,213
Pëlqime
12,208
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
si instalohet per Iphone?
Per arsye qe i jam perkushtu mbarevajtjes se forumit. ALBXBMC ka dal jasht funksioni
Por nese ka te interesuar ketu mund ta ri-programoj serisht! :)
 
Reactions: AMG

AMG

OFFLINE
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 11, 2017
Mesazhe
156
Pëlqime
326
Pikë
63
Location
USA
Per arsye qe i jam perkushtu mbarevajtjes se forumit. ALBXBMC ka dal jasht funksioni
Por nese ka te interesuar ketu mund ta ri-programoj serisht! :)
Ne fakt un kam IPTV SHQIP eshte super dhe ka gjithcka falas.
 

Unknown

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 4, 2017
Mesazhe
831
Pëlqime
1,051
Pikë
113
Mosha
120
Jam duke provuar te vendos nje IPTV ne tv por nuk e di pse jep vetem buffering, bllokohet menjehere pas 3 sekondash nderkohe qe ne pc punon ne rregull.


Shpejtesia internetit eshte mire, jam duke perdorur Smart iptv app

dini ndonje zgjidhje?
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
7,473
Pëlqime
13,029
Pikë
113
Jam duke provuar te vendos nje IPTV ne tv por nuk e di pse jep vetem buffering, bllokohet menjehere pas 3 sekondash nderkohe qe ne pc punon ne rregull.


Shpejtesia internetit eshte mire, jam duke perdorur Smart iptv app

dini ndonje zgjidhje?
Android box apo smart tv perdor?Iptv e ke gjet nga keto free ne net?
 

Unknown

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 4, 2017
Mesazhe
831
Pëlqime
1,051
Pikë
113
Mosha
120
Lg Smart.

nuk para merem me keto free se te harxhojne kohe per hic gje (por kur sme punoj premium e vendosa 1 free per test), 1 ishte link trial nga primoiptv.al mendova te beja 1 test para se ta blija
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
7,473
Pëlqime
13,029
Pikë
113
Provo iher perdor Perfect Player.
Une kam rreth 2 vite qe perdor iptv me android box Per mediaset dhe sky dhe rralle ndodh tkem buffering.Internet nuk duhet shume dhe me 6 mbs kam pare pa problem.Gjithashtu sigurohu qe nmomentin qe e ben play ne tv ta besh stop tel vlc player ne pc sepse nuk lejojne me shume se 1 device ne te njejten kohe e kjo ben qe kanali te ndaloj.
 

Unknown

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 4, 2017
Mesazhe
831
Pëlqime
1,051
Pikë
113
Mosha
120
nuk shikoj ne tel dhe ne pc thjesht sa e testova dhe e mbylla.
internetin e kam 20mbs + (ka ndonje munesi qe keto kompanite te japin te dhena fake se ska mundesi, me vjen shpejtesia 70mbs).
http://prntscr.com/je7tvm

ben perfect player per LG? seshte android tv
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
7,473
Pëlqime
13,029
Pikë
113
Me ka ndodh dhe mua e me jepte 30 mbs download kurnkisha vetem 8.
Nese seshte android sbesoj te punoj.Provo iher Ss Iptv per lg se ai smart ip eshte icik i komplikum e do me fut mac add.Testoje e me ndonje linje free nga neti se gjen plote.
 

Unknown

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 4, 2017
Mesazhe
831
Pëlqime
1,051
Pikë
113
Mosha
120
Mac add e bleva 6 eu, e bera testin ne faqe te tjera dhe me del 20mbs e provova dhe me video 4k dhe nuk ngel.
Ka ndonje faqe per real test?
Un kam 2 linja, dhe tjetra me del shum pak...
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
7,473
Pëlqime
13,029
Pikë
113
Speedtest mbahet me e mira..

Gjithsesi se ke problemin tek shpejtesia e netit..
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 31, 2017
Mesazhe
501
Pëlqime
2,581
Pikë
93
Mosha
33
Location
Shifna N'kujtime
nuk shikoj ne tel dhe ne pc thjesht sa e testova dhe e mbylla.
internetin e kam 20mbs + (ka ndonje munesi qe keto kompanite te japin te dhena fake se ska mundesi, me vjen shpejtesia 70mbs).
http://prntscr.com/je7tvm

ben perfect player per LG? seshte android tv
Ta paskan fut lol
 
Last edited:

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 31, 2017
Mesazhe
501
Pëlqime
2,581
Pikë
93
Mosha
33
Location
Shifna N'kujtime
Ndonje addons te ri free ska ne lidhje me ate qe thot tema
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top