• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Faqa me e re per Njohje online!

WORLD

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
26
Mosha
23
http://wWw.Caplini.nl & http://WwW.Knaquirc.Com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar.
Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq!
Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,871
Location
Struge
Shaqe ajde shkojna njifena ke kto faqet
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,871
Location
Struge
E di Deniso 😂🤪
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,329
Me nevojitet paqja ne shpirt tani se
e gjeta njeriun e zemres. :eek::cool:
 
Top