• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Femrat jane te lezetshme kur...

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Aaa ku me dole ne shteg.
Femrat Jane të lezetshme kur:
1- I binden mashkullit te jetes pa shume akrobacira.
2-kur nuk rrine nate e dite chateve e forumeve.
3- kur nuk shkojne me te parin qe ju del ne rruge.
4- e fundit por jo me pak e rendesishmja, kur i japin leke mashkullit per te vene nje skedine qe ai pastaj mos te detyrohet t'ia vjedhe nga portofoli.
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,109
Location
Struge
???????????
 

Weda

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,394
Mosha
21
kur lyejn floket e zeza ???? si mua sot ??
Aaa ku me dole ne shteg.
Femrat Jane të lezetshme kur:
1- I binden mashkullit te jetes pa shume akrobacira.
2-kur nuk rrine nate e dite chateve e forumeve.
3- kur nuk shkojne me te parin qe ju del ne rruge.
4- e fundit por jo me pak e rendesishmja, kur i japin leke mashkullit per te vene nje skedine qe ai pastaj mos te detyrohet t'ia vjedhe nga portofoli.
???????4 qenka edhe per mua ???
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Edhe njecke te vogel: kur nuk shoqerohen me lloj lloj drogaxhiu, tutori apo burgaxhiu pastaj kur ngelen keq shkojne e qajne hallet ke shoku i klases se Gjimnazit. ??????
 

Fiore

Ikur larg.....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,674
Location
Gjithandej...:D
Hahahahahahahahahaha
Po ku ka djema forumi aman:p
Ose ka po jeni me shume profile :p
U moret zanatin cupave mor amani:p
Njs...:p
Tema: Femrat jan te lezetshme ater kur ja kpusin shqelm cdo lloj gjeje qe ate e bejn te ndihet keq!:)
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Heeeeekkk heeeeeee!
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Syte qe te pellcasin, ke ça ke per ne hidhe ketu ne shesh te grave, mos fol me nenkuptime. :p
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Kur nxjerrin foto me Gucci & Prada nderkohe qe nuk kane punuar asnje dite ne jete dhe babi i puno si roje karburanti.
Cme kujtove njeren qe me tha me punon babi ne Banke, kur mora vesh ishte ai roja qe ju hap deren njerzve.?????
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
Administrator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
1,218
Mosha
24
Cme kujtove njeren qe me tha me punon babi ne Banke, kur mora vesh ishte ai roja qe ju hap deren njerzve.?????
sa shpifsa jeni rendesi ka te punoj me dy lek i sjell e mban familjen e gocen e vet ca halli keni ju.. ?? ajo ne bank ka then se realisht aty punon ska genjy ti pse nk e pyete ca bente te banka ?heee :p
 
Top