Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Femrat që lexojnë janë...

Ekzakt, sjane si ne meshkujt, qe na rrjedh zgjuarsia nga veshet edhe pa lexuar ?

?
Është e vërtetë. Meshkujt janë më të zgjuar se femrat (mendimi im) unë në shkollë rrija 12 orë duke lexuar diçka që çunat e klasës e kishin mësuar përmëndsh që në klas. Keni IQ tepët të zhvilluar.
 
Është e vërtetë. Meshkujt janë më të zgjuar se femrat (mendimi im) unë në shkollë rrija 12 orë duke lexuar diçka që çunat e klasës e kishin mësuar përmëndsh që në klas. Keni IQ tepët të zhvilluar.
shi si rren, 12 ore ... thot ?
 
Rrije ne shkolle nga ora 8 e mengjesit deri ne 8 te darkes ? Kete po thua ?
Je në terezi?
po them lexoja në shtëpi për të mësuar që të isha e përgatitur ditën tjetër. Ndërsa çunat e klasës e kishin mësu me kohë që në klas. Këtë po them.
 
unë në shkollë rrija 12 orë duke lexuar diçka që çunat e klasës e kishin mësuar përmëndsh që në klas.

Ore keto jane fjalet qe i kam shkrua une apo ti !?

Jo per gje se une ne shkolle rija 18 ore, e duke qene se ne fshat skishim shkolle, 6 ore i kisha rruge nga Margegaj ne Bajram Cur, apo squhen pjese e mesimdhenies oret e transportit, sepse ne fakt ngaqe udhetoja cdo dit me gomar, shpesh edhe me mushken e Shtjefnit, une lexoja edhe ne maje te mushkes.
?
 
Ore keto jane fjalet qe i kam shkrua une apo ti !?

Jo per gje se une ne shkolle rija 18 ore, e duke qene se ne fshat skishim shkolle, 6 ore i kisha rruge nga Margegaj ne Bajram Cur, apo squhen pjese e mesimdhenies oret e transportit, sepse ne fakt ngaqe udhetoja cdo dit me gomar, shpesh edhe me mushken e Shtjefnit, une lexoja edhe ne maje te mushkes.
?
Kur isha në shkollë (e kisha fjalën për moshën) . Lapsus. Aman vdes të bësh të zgjuarin. Jo unë deri në 15 max kam qëndruar në shkollë kur kisha 7 orë
 
Mirë që nuk është femer ? do ishte supër i rrezikshëm.. duket që lexon ai ?
Ohh cme kujtove, kur ishim te vegjel, mes nesh edhe Klodi i bigbrother, ajo motra qe na nxiu faqen, shtriheshim tek permendorja e Skenderbeut dhe lexonim ato revistat si gazeta me shume foto femrash brenda ! Por ai se mora vesh pse devijoi, siduket leximi i tepert vlla... ?
 
Kur isha në shkollë (e kisha fjalën për moshën) . Lapsus. Aman vdes të bësh të zgjuarin. Jo unë deri në 15 max kam qëndruar në shkollë kur kisha 7 orë
Tani ma thuaj ti, une bej apo jam ?
Thuaje hapur pa doreza, nuk me rriten veshet fare. ?
 
Tani ma thuaj ti, une bej apo jam ?
Thuaje hapur pa doreza, nuk me rriten veshet fare. ?
Të kapësh gabime fjalësh nuk është ndonjë zgjuarësi e madhe. Por hajd se po të bëj qejfin të them se je.
 
Të kapësh gabime fjalësh nuk është ndonjë zgjuarësi e madhe. Por hajd se po të bëj qejfin të them se je.
Ne fakt ishte gabim shprehje, por une e mora ashtu sic e lexova jo sic e mendove ti.
Por ti sapo me the qe jam i vemendshem, sepse te kapesh gabimet do vemendje, dhe mbi te gjitha te dish ti korigjosh.
Jam apo sjam tani ...!? ?
 
Ne fakt ishte gabim shprehje, por une e mora ashtu sic e lexova jo sic e mendove ti.
Por ti sapo me the qe jam i vemendshem, sepse te kapesh gabimet do vemendje, dhe mbi te gjitha te dish ti korigjosh.
Jam apo sjam tani ...!? ?
Mirë.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.