• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

FEMRAT

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
16,452
Likes
14,543
Age
26
Location
Tiranë
#69
Femra bie shtatzene 20 vjec; Njerezit do thone: Shume e vogel te bej nje femije!
Femra aborton, : Vrasese !
Femra e mban femijen : Si do e perballoje e gjora !?
Fema merr ndihme sociale : k*rve dembele!
Femra fillon pune : Kush do ia kete gjetur punen,dashnori?
Femra nuk gjen pune : Si rri gjithe diten kot njeherë?
Femra nuk del me shoqerine : Ia ka mbledhur i dashuri!
Femra del me shoqerine : Kjo ngeli duke bredhur neper party.
Femra ndahet nga i dashur maskara: Do e kete tradhtuar vet ajo !
Femra e mban te dashurin maskara : Shume e trashe si e mban ate?
Femra ze te dashur te pasur : ja k*rva e mban per leke!
Femra ze te dashur te varfer : Sesi e mban ate barbonin ajo
Femra shendoshet : ii si lope!!!
Femra dobesohet : iii kushedi ca halli do ket anoreksikja!
Pavarsisht se ti cfare ben,njerezit po njesoj do flasin!
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
16,452
Likes
14,543
Age
26
Location
Tiranë
#71
Disa gra jane te perbera
jo te komplikuara.
Te perbera...
Kane shume hije brenda
jane detajet e vogla ato qe bejne diferencen.
Jane te perbera
sepse ndjekin te perberen...
Ata ecin me te perberen.
Te shikojne me shume qetesi
Ndonjehere shperthejne..acarohen
kur jane ne kete gjendje, jane te persosura.
Me cmendurine e tyre.
Unike.
E te lene nje shenje.
Te shkruajne brenda...
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
16,452
Likes
14,543
Age
26
Location
Tiranë
#72
Dedikuar. .
...Atyre Femrave që qajnë natën ndërkohë që të tjerët flenë dhe nuk i dëgjojnë!
...Atyre Femrave që çdo mëngjes ngrihen me buzëqeshje edhe pse përbrenda janë të shkatërruar!
...Atyre Femrave që vuajnë vetëm sepse të tjerët nuk duan t'i kuptojnë!
....Atyre Femrave që asnjëherë nuk e kuptuan vlerën e të jetuarit në këtë botë mizore!
...Atyre Femrave që u zgjasin duart miqve pa pasur asnjë interes!
...Atyre Femrave që në rrugicën e jetës nuk u ndalën asnjëherë nga sfidat!
...Atyre Femrave që mirësia dhe sinqeriteti iu mjafton për të ecur përpara!
...Atyre Femrave që falën gjithçka për hir të dashurisë pa kushte!
...Atyre Femrave që mendojnë vetëm për një person dhe janë të gatshme për të rrezikuar çdo gjë për të!
...Atyre Femrave që gabojnë në jetë,por ende gjejnë forcë për të riprovuar...!
 

ANGELIQUE

D e e p 💎
Princesha Forumit
Mesazhe
4,097
Likes
4,254
Location
The Dark side of Heaven
#74
Femra.... nuk bertet... provon kordat e saj zanore !!!!!

Femra... nuk vuan per dashuri..... thjesht ben kontradit me ndjenjat e saj !!!!!

Femra.... nuk dehet.... thjesht eshte ne qef !!!!!

Femra.... nuk tradheton... hakmerret !!!!!!

Femra... nuk ben thashetheme.... ajo shkemben informacione !!!!!!!

Femra... nuk ofendon..... eshte thjesht e sinqerte !!!!!!

Femra... nuk mashtron mashkullin..... ajo ve ne praktike.... ato c'ka shikon e meson nga ai !!!!