Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

FEMRAT

Femrat gjithmone kerkojne respekt e ndjenje te sinqerte
Por kurre sdi.e ta japin ate gje......
FEMRAT DUHEN VRARE ME BUKE NE GOJE:p
 
Exjaranit isha dhe e jaranit jam
 
Femrat gjithmone kerkojne respekt e ndjenje te sinqerte
Por kurre sdi.e ta japin ate gje......
Respekti dhe ndjenja e sinqertë siç thua ti , duhet të jetë reciprok :)
Nuk jemi vetëm ne '' kërkuese ''
 
Respekti dhe ndjenja e sinqertë siç thua ti , duhet të jetë reciprok :)
Nuk jemi vetëm ne '' kërkuese ''


Mvaret se me cfare mashkulli je lidh
 
Mvaret se me cfare mashkulli je lidh
Nuk flas për mashkullin apo meshkujt , flas përgjithësi si funksionojnë gjërat .. një mashkull i sinqertë nuk ka pse kërkon gjë
I vijnë vetë të gjitha : )
 
Pse jeni kaq maakilista ju meshkujt e forumit.

Beni dua qe egziston femra :)
 
Nuk flas për mashkullin apo meshkujt , flas përgjithësi si funksionojnë gjërat .. një mashkull i sinqertë nuk ka pse kërkon gjë
I vijnë vetë të gjitha : )


Jam totalisht dakort me ty
 
Pse jeni kaq maakilista ju meshkujt e forumit.

Beni dua qe egziston femra :)
Duhet te njohesh njerezit pastaj mblidhi tee gjithe bashke. :) e jep nji mendim
 
@Albaner nuk e di si do e maresh kte qe do te shkruaj dhe ndoshta do dal edhe pak jasht temes por gjifjthsesi do e shpreh sepse se le dot. Mesa te kam lexuar une ktu je i vetmi dhe e them sinqerisht pa te bere qefin apo rritur veshet, je teper i sinqert te karakterizon nje
qetesi dhe dashamirsi me cdo antar ktu. Jo te gjithe jan si ty ose me mire e shfaqin kaq hapur. :)
Se ce ne dyshim qe je i afte per te njohur dhe bere diferencen por, femra i dashur nuk njihet sa hap e mbyll syte.

Sa per temen: besoj si femrat si meshkujt ne kohet e sotme shumica mendoj kan tafman per te bere Gara me njeri tjetrin.
 
mesa di nga bibla zoti ne fillim krijoi mashkullin pastaj femren. Ka dy kendveshtrime: ishte me rendesi krijimi i pare i mashkullit
femra e persosi krijimin e tij
 
@Albaner nuk e di si do e maresh kte qe do te shkruaj dhe ndoshta do dal edhe pak jasht temes por gjifjthsesi do e shpreh sepse se le dot. Mesa te kam lexuar une ktu je i vetmi dhe e them sinqerisht pa te bere qefin apo rritur veshet, je teper i sinqert te karakterizon nje
qetesi dhe dashamirsi me cdo antar ktu. Jo te gjithe jan si ty ose me mire e shfaqin kaq hapur. :)
Se ce ne dyshim qe je i afte per te njohur dhe bere diferencen por, femra i dashur nuk njihet sa hap e mbyll syte.

Sa per temen: besoj si femrat si meshkujt ne kohet e sotme shumica mendoj kan tafman per te bere Gara me njeri tjetrin.
Senseo jam dakort me ty se.
Njeriu nuk njifet gjithe jeten
Por dua te te them qe:
Dy tre pika qe nji djale I vlereson nji femre
Sikur asgje tjeter mos te kete
Nese ka DASHURI te sinqerte e MIREKUPTIM gjithcka behet perfekt midis tyre


P.s kte tip kam nuk e shtir dote veten....
 
Senseo jam dakort me ty se.
Njeriu nuk njifet gjithe jeten
Por dua te te them qe:
Dy tre pika qe nji djale I vlereson nji femre
Sikur asgje tjeter mos te kete
Nese ka DASHURI te sinqerte e MIREKUPTIM gjithcka behet perfekt midis tyre


P.s kte tip kam nuk e shtir dote veten....
Ate qe donte te thoshte @Senseo eshte qe nuk ka shans te biesh kaq shum ne dashuri me shkronja.
Ajo i ka ra nga kina qe mos ta kuptosh ti kastile.
Ka Cifte qe e kan nis kshu si ti, kan kaluar ne faza te tjera te mardhenies edhe prap nuk kan ren ne dashuri.

Ndersa mendimi im per ty esht se ke kriju nje Bote iluzionare tenden ku ti je mbreti dhe ajo eshte mbreteresha. Nuk ke deshire te zgjohesh nga ajo Enderr, ndaj vazhdon e thur poezi te njepasnjeshme me shpejtesine e eres.
Nuk po flas ma shum vec po te them qe fute koken nkazan te ujtit te zgjohesh :p
 
Krijimi më i vyer i natyres është femra ,nga ndjenjat më të bukura ,dashuria për të.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.