Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

FEMRAT

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,179
Pikë
113
Ca keni mer, edhe nje dite qe dua te rri in peace nuk te lini rehat ju :p
 

Albii

Kur ju duhesh dhe ne terr te shohin kur sju duhesh
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 8, 2018
Mesazhe
425
Pëlqime
394
Pikë
63
Mosha
32
Location
modena
Po pse more vetem m3 x6 mund te ket benz audi fundja dhe biciklet ato qe jan qeros aq me mir i ka floket gjithmon te krehura
 

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,154
Pëlqime
8,846
Pikë
113
Femrat jan qenia me e cuditshme ne bote.
Qajn per meshkujt,lindin meshkuj,urrejn meshkujt dhe vrasin veten per meshkujt.
Femrat xhan xheloze,jan te urta te embla e tzgjuta.
Femra futi shenjtanin ne shishe,por harroi tapen hap.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top