FEMRAT

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Albii

Kur ju duhesh dhe ne terr te shohin kur sju duhesh
ANETAR ✓
Mesazhe
424
Mosha
31
Location
modena
Po pse more vetem m3 x6 mund te ket benz audi fundja dhe biciklet ato qe jan qeros aq me mir i ka floket gjithmon te krehura
 

Jetmira

Kontributor
Mesazhe
10,195
Location
Askund
Femrat jan qenia me e cuditshme ne bote.
Qajn per meshkujt,lindin meshkuj,urrejn meshkujt dhe vrasin veten per meshkujt.
Femrat xhan xheloze,jan te urta te embla e tzgjuta.
Femra futi shenjtanin ne shishe,por harroi tapen hap.
 
Top