Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

FEMRAT

Rrelse

Të paktën, në ëndrra të isha e lumtur!
Award
Regjistruar më
Kor 26, 2017
Mesazhe
51,197
Femrat janë kaq qesharake kur kërkojnë të jenë të barabarta me meshkujt. Ato kanë qenë, janë dhe do të mbeten superiore kundrejt meshkujve.
 
Pelqej femrat e zgjuara....
Ato dine kur perendon dielli dhe kur lind....Ato ne vend te pasqyres preferojne te shihen ne syte e atij qe duan....Ato dine te falin por pa harruar kurre....Ato dine se ne meshkujt jemi femije dhe kur rritemi....Nje femer e zgjuar ka me shume mencuri se nje ushtri sepse nuk futet kurre ne nje beteje pa e ditur qe do fitoje...
 
Po shkoj në shtrat....

Gruaja dhe burri ishin duke parë televizor kur ajo thotë :Jam e lodhur , është vonë , mendoj të shkoj në shtrat .
Shkon në kuzhinë dhe filloi të pregatisë paninet për të nesërmen . Sistemoi tasat për mëngjesin , nxori mishin nga ngrirja për drekën e nesërme , kontrolloi qesen e drithrave , mbushi enën e sheqerit , vendosi lugët dhe gotat në tavolinë për mëngjesin e nesërm .
Më pas hapi rrobat e lagura në tharëse , dhe vuri ndërresat e palara në lavatriçe , hekurosi një këmishë , qepi një komçë ,rregulloi lodrat që fëmijët kishin lënë mbi tavolinë ,vuri telefonin në karikim ,vuri zilen për të nesërmen ,lau enët e mbrëmjes .
Ndërsa po shkonte te drejt dhomës së gjumit , ndaloi afër tavolinës së shkrimit , për të firmosur një provim ,numëron lekët që i duheshin për të nesërmen ,merr një bllok poshtë karriges dhe shënon aty tre gjërat më të rëndësishme për të bërë . I shkruan mikes së saj një kartolinë , dhe e vë tek gjërat e saj .
Shkon në banjë , lan fytyrën , dhëmbët , lyhet me kremin anti rrudhë , lan duart , kontrollon thonjtë dhe vë në vendin e vet peshqirin .
Mendova se ishe në gjumë - i thotë i shoqi .
Po shkoj - i përgjigjet ajo .
Hedh pak ujë në tasin e qenit , nxjerr jashtë macen , mbyll portën dhe ndez dritën jashtë .
Hedh një sy në dhomën e fëmijëve , ngre një bluzë të hedhur përtokë , heq çorapet dhe i hedh në kosh ,dhe bisedon me njërin nga fëmijët që akoma është zgjuar .
Më në fund në dhomën e saj .
Nxjerr nga dollapi rrobat dhe sandalet për të nesërmen , vesh rrobat e gjumit ,kontrollon edhe njëherë zilen e mëngjesit dhe më në fund në shtrat .
Në të njëjtin moment burri fik televizorin dhe thotë : Gati për gjumë !
Shkon në banjë , urinon , dhe duke parë veten e tij në pasqyrë thotë : Dreqin , kush rruhet nesër ....dhe pa asnjë mendim tjetër shkon të flerë .

Asgjë e çuditshme , ju duket kështu ???
Tani pyesni : Përse gratë jetojnë më gjatë ?
Sepse janë krijuar për gjëra afatgjata ( dhe nuk mund të vdesin sepse kanë shumë gjëra për te bere me pare.
 
ahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
AHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
Heqja e atij shkrimit të gjatë dhe monstruoz që ke pasur underline.
e kam monitorin 27 polsh dhe përsëri më duhej të lëvizja 5 herë me kursor për të kaluar nga njëri koment në tjetrin!!! :p:p
 
Heqja e atij shkrimit të gjatë dhe monstruoz që ke pasur underline.
e kam monitorin 27 polsh dhe përsëri më duhej të lëvizja 5 herë me kursor për të kaluar nga njëri koment në tjetrin!!! :p:p
Ta lehtesova punen
Gjithsesi amazing!:D:D
 
Qesh mos e ki problem se nuk të paragjykoj!!! :p:p:p
Eh cke nje ironi te perzier me doza humori dhe taaaak e parakalon...he he heo_O
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.