Fërko llampën e Aladinit dhe shpreh 3 dëshira...

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Çomi

Don't Worry Be Happy😋
ANETAR ✓
Mesazhe
1,771
Ore se mos fryhet kjo llampa nga te forkuarit e na bon noi pisllek😂
Shnet, pare, e buth tforta thon tvjetrit.😋
 

Çomi

Don't Worry Be Happy😋
ANETAR ✓
Mesazhe
1,771
E kemi ferkuar kaq shume kete llampen, sa nuk ka me takat te vi ne qef me plotesu deshira.😋
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Mesazhe
7,366
O xhindi Aladin
Ma sill qilimin fluturues te iki te marr @Claa e te shetis me te neper retë ku jane. :D
 
Top