Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Fike dritën - ndeze dritën .

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
5,616
Pëlqime
6,945
Pikë
113
Po po se shef aty e kam synimin!
A mortja mend e tuja thuj:D
Me mallkove mi shtrig ? :p

mire mos hec!

fikeni se do ti ha mjekren rrumbullake kesaj 😂
Po i ka mbet gje :p
 

Fiore

Ikur larg.....
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 26, 2017
Mesazhe
5,004
Pëlqime
6,139
Pikë
113
Location
Gjithandej...:D
Mi ndez gjithe dritat:)
Se vampiret nk durojne drita , sidomos rreze dielli si puna ime!:D
 

Dea

Amerikane 😛
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
3,724
Pëlqime
4,346
Pikë
113
Ndizeni pak driten sa te kontrolloj darken.
 

Dea

Amerikane 😛
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
3,724
Pëlqime
4,346
Pikë
113
Ndez a fik e keni , se po ma merr me miza mua 😛
 

Dea

Amerikane 😛
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
3,724
Pëlqime
4,346
Pikë
113
Ndizeni pak driten.. sa te lexoj kto përgjigjet e fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria :

1. Dashuria është kur dikush të ka bërë keq dhe ti je shumë i zemëruar por nuk i bërtet që ai mos të qaj... (Susana 5vjec)
2. Dashuria është ajo gjë që na bën të qeshim edhe kur jemi të lodhur ! (Tomas 4vjec)
3. Dashuria është kur mami i ben kafen babit dhe e provon vetë e para për tu siguruar që është e mirë (Daniele 7vjec)
4. Dashuria është kur qeni im vjen dhe më lëpin në fytyrë edhe pse e kam lënë gjithë diten vetëm ! (Anna Maria 4vjec).
5. Dashuria është kur mami i jep babit pjesën më të mirë të pulës ! (Elena 5vjec) .
6. Nuk duhet të themi kurrë "Të dua" nëse nuk e ndjemë,por nëse e ndjejmë duhet ta themi shpesh herë sepse njerëzit harrojnë....(Karlo 8 vjec)......
7 .Kur e lejon te jete i lire nje person vec ta shikosh te lumtur edhe nese te mungon ...(Dea 9 vjece )
 

Mr. A

In vino veritas! 🍷
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Mar 18, 2020
Mesazhe
3,922
Pëlqime
2,787
Pikë
113
Ndizeni pak driten.. sa te lexoj kto përgjigjet e fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria :

  1. Dashuria është kur dikush të ka bërë keq dhe ti je shumë i zemëruar por nuk i bërtet që ai mos të qaj... (Susana 5vjec)
  2. Dashuria është ajo gjë që na bën të qeshim edhe kur jemi të lodhur ! (Tomas 4vjec)
  3. Dashuria është kur mami i ben kafen babit dhe e provon vetë e para për tu siguruar që është e mirë (Daniele 7vjec)
  4. Dashuria është kur qeni im vjen dhe më lëpin në fytyrë edhe pse e kam lënë gjithë diten vetëm ! (Anna Maria 4vjec).
  5. Dashuria është kur mami i jep babit pjesën më të mirë të pulës ! (Elena 5vjec) .
  6. Nuk duhet të themi kurrë "Të dua" nëse nuk e ndjemë,por nëse e ndjejmë duhet ta themi shpesh herë sepse njerëzit harrojnë....(Karlo 8 vjec)......
7 .Kur e lejon te jete i lire nje person vec ta shikosh te lumtur edhe nese te mungon ...(Dea 9 vjece )
Sa e pjekur ke qene ne mendime qe 9 vjeç ti @Dea 😄😛
 
Reactions: Dea

Dea

Amerikane 😛
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
3,724
Pëlqime
4,346
Pikë
113
Ndizeni se ka lezet ndez 😅
 

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,420
Pëlqime
6,811
Pikë
113
Fike se do ndrroj brazilianet edhe sdu te verboj grate e forumit
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top