Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fike dritën - ndize dritën.

Ku je o ujk ku je :p
Hec ke Flutura jote ngulja thonjt a dhembet ca dush... ?
ska drita ste shef arushi ahahahaha
Po po se shef aty e kam synimin!
A mortja mend e tuja thuj:D
 
Mi ndez gjithe dritat:)
Se vampiret nk durojne drita , sidomos rreze dielli si puna ime!:D
 
Ndizeni pak driten sa te kontrolloj darken.
 
Fike driten ?kush fle i/e fundit.
 
  • Kiss
Reactions: Dea
Ndez a fik e keni , se po ma merr me miza mua ?
 
Ndizeni pak driten.. sa te lexoj kto përgjigjet e fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria :

1. Dashuria është kur dikush të ka bërë keq dhe ti je shumë i zemëruar por nuk i bërtet që ai mos të qaj... (Susana 5vjec)
2. Dashuria është ajo gjë që na bën të qeshim edhe kur jemi të lodhur ! (Tomas 4vjec)
3. Dashuria është kur mami i ben kafen babit dhe e provon vetë e para për tu siguruar që është e mirë (Daniele 7vjec)
4. Dashuria është kur qeni im vjen dhe më lëpin në fytyrë edhe pse e kam lënë gjithë diten vetëm ! (Anna Maria 4vjec).
5. Dashuria është kur mami i jep babit pjesën më të mirë të pulës ! (Elena 5vjec) .
6. Nuk duhet të themi kurrë "Të dua" nëse nuk e ndjemë,por nëse e ndjejmë duhet ta themi shpesh herë sepse njerëzit harrojnë....(Karlo 8 vjec)......
7 .Kur e lejon te jete i lire nje person vec ta shikosh te lumtur edhe nese te mungon ...(Dea 9 vjece )
 
Ndizeni pak driten.. sa te lexoj kto përgjigjet e fëmijëve, të pyetur se çfarë është për ta dashuria :

  1. Dashuria është kur dikush të ka bërë keq dhe ti je shumë i zemëruar por nuk i bërtet që ai mos të qaj... (Susana 5vjec)
  2. Dashuria është ajo gjë që na bën të qeshim edhe kur jemi të lodhur ! (Tomas 4vjec)
  3. Dashuria është kur mami i ben kafen babit dhe e provon vetë e para për tu siguruar që është e mirë (Daniele 7vjec)
  4. Dashuria është kur qeni im vjen dhe më lëpin në fytyrë edhe pse e kam lënë gjithë diten vetëm ! (Anna Maria 4vjec).
  5. Dashuria është kur mami i jep babit pjesën më të mirë të pulës ! (Elena 5vjec) .
  6. Nuk duhet të themi kurrë "Të dua" nëse nuk e ndjemë,por nëse e ndjejmë duhet ta themi shpesh herë sepse njerëzit harrojnë....(Karlo 8 vjec)......
7 .Kur e lejon te jete i lire nje person vec ta shikosh te lumtur edhe nese te mungon ...(Dea 9 vjece )
Sa e pjekur ke qene ne mendime qe 9 vjeç ti @Dea ??
 
  • Kiss
Reactions: Dea
Ndizeni se ka lezet ndez ?
 
Fike se do ndrroj brazilianet edhe sdu te verboj grate e forumit
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.