Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Fillo diçka me fjalën TË DUA

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sole

Off👋
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
13,861
Pëlqime
10,867
Pikë
113
Te dua shum skuadra ime zemres😜
 

Claa

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
9,252
Pëlqime
8,346
Pikë
113
Te dua me pak se ti mendon 😉
 

Sole

Off👋
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
13,861
Pëlqime
10,867
Pikë
113
Te dua sado qeni macen😜
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
6,305
Pëlqime
13,616
Pikë
113
Mosha
26
Te dua qe vdeksh ti per mua
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,957
Pëlqime
17,352
Pikë
113
Location
Space
Te dua moj qëne
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
23,284
Pëlqime
28,383
Pikë
113
Location
?? & ??
Te dua por mos ncaj shum gonin :p
 

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,120
Pëlqime
6,349
Pikë
113
Të dua shume per kok te Flores 😂
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
1,727
Pëlqime
2,178
Pikë
113
Mosha
25
(NUK) tedua
(Ma shpif edhe ta shkruaj) bbblllaaa
 

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,120
Pëlqime
6,349
Pikë
113
Te duuaaa
me shume
se cdo gje
ne bote

I them

Veç

Djalit tim ❤
 

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,120
Pëlqime
6,349
Pikë
113
Po vajzes apo ske vajze?😊
Patjeter dhe atyre. Kam dy e i dua si djali . Por e kisha fjalen nga gjinia mashkullore se nga gjinia femerore i them dhe mamit .Te dua si syte e ballit 🥰
 

Çomi

Don't Worry Be Happy😁
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
9,881
Pëlqime
7,162
Pikë
113
Patjeter dhe atyre. Kam dy e i dua si djali . Por e kisha fjalen nga gjinia mashkullore se nga gjinia femerore i them dhe mamit .Te dua si syte e ballit 🥰
I pac me jete e shendet o Dea e te ti ruj zoti😍🤗
 
Reactions: Dea
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top