• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Filma qe do ti shihnit disa here.

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
2,949
Location
Struge
Definitivisht American Pie te gjitha pervec te fundit.
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
887
- Midnight in Paris , çdoherë sikur e shikoj për herë të parë
- Amelie , i pa vdekshëm
- Sweet November
 

AMG

OFFLINE
VIP I FORUMIT
Mesazhe
165
Location
USA
50 volte il primo bacio
Fast and furious
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,531
Location
Tiranë
Gladiatori
 
Top