• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Filma te mrekullueshem

Realmadrid 2018

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
5
Mosha
23
Filmi Sweet November 2001 me titra shqip

Nelson është një njeri i përkushtuar ndaj punës së tij të reklamave në San Francisko. Një ditë, teksa po bënte një test shoferi në DMV, ai takon Sarën. Ajo është shumë e ndryshme nga gratë e tjera në jetën e tij….

https://openload.co/f/RI-iH6Y1rwY/Sweet_November_(2001)_HD_me_Titra_Shqip.MP4


Filmi Midnight In Paris 2011 me titra shqip

Përderisa është në një udhëtim me familjen e të fejuarës së tij, një skenarist kthehet në vitin 1920 çdo ditë në mesnatë.

https://openload.co/f/lOz-4YAEt7U/Midnight_in_Paris_(2011)_HD_me_Titra_Shqip.MP4Filmi Serendipity (2001) HD me titra shqip

Një çift bashkohen vite pas natës së parë ku u njohën, dashuruan dhe u ndanë, të bindur se një ditë do përfundojnë bashkë.

https://openload.co/f/XpZT7fFu5n4/Serendipity_(2001)_HD_me_Titra_Shqip.MP4

 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top