Filma te mrekullueshem

Realmadrid 2018

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
5
Mosha
24
Filmi Sweet November 2001 me titra shqip

Nelson është një njeri i përkushtuar ndaj punës së tij të reklamave në San Francisko. Një ditë, teksa po bënte një test shoferi në DMV, ai takon Sarën. Ajo është shumë e ndryshme nga gratë e tjera në jetën e tij….

https://openload.co/f/RI-iH6Y1rwY/Sweet_November_(2001)_HD_me_Titra_Shqip.MP4


Filmi Midnight In Paris 2011 me titra shqip

Përderisa është në një udhëtim me familjen e të fejuarës së tij, një skenarist kthehet në vitin 1920 çdo ditë në mesnatë.

https://openload.co/f/lOz-4YAEt7U/Midnight_in_Paris_(2011)_HD_me_Titra_Shqip.MP4Filmi Serendipity (2001) HD me titra shqip

Një çift bashkohen vite pas natës së parë ku u njohën, dashuruan dhe u ndanë, të bindur se një ditë do përfundojnë bashkë.

https://openload.co/f/XpZT7fFu5n4/Serendipity_(2001)_HD_me_Titra_Shqip.MP4

 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top