Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Filmi FALCO 2019 (BES KALLAKU)

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,855
Pëlqime
17,114
Pikë
113
Location
Space
As qe e marr mundimin te shoh te tille filma.
Jam i bindur qe do humb kohen duke pare aktore e ngjarje delitantesh. Nuk pres ndonje gje nga ky film ashtu si dhe tek filmi i Ermal Mamaqit. Keto duan ti bejne te gjitha, aktore,regjisore,prezantues,kengetare a thua ka ngel kultura shqipetare ne doren e tyre.
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,802
Pëlqime
23,844
Pikë
113
Mosha
28
As qe e marr mundimin te shoh te tille filma.
Jam i bindur qe do humb kohen duke pare aktore e ngjarje delitantesh. Nuk pres ndonje gje nga ky film ashtu si dhe tek filmi i Ermal Mamaqit. Keto duan ti bejne te gjitha, aktore,regjisore,prezantues,kengetare a thua ka ngel kultura shqipetare ne doren e tyre.
Saaaaak as un as qe e mar mundimin me i pa.
Humbje kohe kta mbushin xhepat se humbasim kohen.
 

molecule

Died last night.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,211
Pëlqime
12,057
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net
As qe e marr mundimin te shoh te tille filma.
Jam i bindur qe do humb kohen duke pare aktore e ngjarje delitantesh. Nuk pres ndonje gje nga ky film ashtu si dhe tek filmi i Ermal Mamaqit. Keto duan ti bejne te gjitha, aktore,regjisore,prezantues,kengetare a thua ka ngel kultura shqipetare ne doren e tyre.
Ti je i kokrra katunarit qe smerr vesh, jan ma katunar se ty ata qe ta bojn like. 😂

Shife filmin se trego realitetin o sufllaqexhi i keç.
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,110
Pëlqime
40,230
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Faleminderit për linkun
Patjetër që duhen parë të gjithë filmat
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,110
Pëlqime
40,230
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
As qe e marr mundimin te shoh te tille filma.
Jam i bindur qe do humb kohen duke pare aktore e ngjarje delitantesh. Nuk pres ndonje gje nga ky film ashtu si dhe tek filmi i Ermal Mamaqit. Keto duan ti bejne te gjitha, aktore,regjisore,prezantues,kengetare a thua ka ngel kultura shqipetare ne doren e tyre.
Kështu ndodh edhe me këngët, vetë bëjnë,
Tekstin, orkestrimin, regjizorin, montazhin etj..
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,802
Pëlqime
23,844
Pikë
113
Mosha
28
Ti je i kokrra katunarit qe smerr vesh, jan ma katunar se ty ata qe ta bojn like. 😂

Shife filmin se trego realitetin o sufllaqexhi i keç.
Ca ki ti mazllum heeee?😡😡😡😡😊
 

HIM

Mirmengjes interes!
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Jun 19, 2018
Mesazhe
3,623
Pëlqime
5,103
Pikë
113
Mosha
32
Location
So far away
Nuk e di pse sa mendoj per Bleona Qerretin me iken kurioziteti per ta pa 😕 mgjth do ta bej nje sforco
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
6,419
Pëlqime
13,592
Pikë
113
Mosha
26
skeni pse prekeni nga llafet e @molecule lol
Sjeni te detyruar cdogje esht me gusto.
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,802
Pëlqime
23,844
Pikë
113
Mosha
28
P

Pansophia

Guest
Cdo gje qe postohet ne forum, nuk serviret per ju te dashur anetar e stafista, forumi ka edhe nje aktivitet tjeter qe jane anetaret qe lexojne pa u rregjistruar ose dikush qe kerkon nje film te tille, google do ti sugjeroje forumin.

Kshuqe na i kurseni keto pikpamjet tuaja, e mundoni te kontriboni per kete forum, pa e baltosur cdo gje ne argetim personal ose chit chat si e ka zakoni.

Me te mira...
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,802
Pëlqime
23,844
Pikë
113
Mosha
28
E mir pra po vesh edhe percen e zez un e spo nihem mo😔
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,855
Pëlqime
17,114
Pikë
113
Location
Space
Ti je i kokrra katunarit qe smerr vesh, jan ma katunar se ty ata qe ta bojn like. 😂

Shife filmin se trego realitetin o sufllaqexhi i keç.
Katunar nuk te ben veshja, vendi ku jeton se mund te blesh armani, mund te jetosh dhe mes Londres por prap Katnar ke me ngel. Katnari e ka sindromen ne tru o mole, ty te vjen keq per Besin se e ke komshi 😜
 

Lori

Designed to be alone
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
1,527
Pëlqime
2,414
Pikë
113
Mosha
28
As qe e marr mundimin te shoh te tille filma.
Jam i bindur qe do humb kohen duke pare aktore e ngjarje delitantesh. Nuk pres ndonje gje nga ky film ashtu si dhe tek filmi i Ermal Mamaqit. Keto duan ti bejne te gjitha, aktore,regjisore,prezantues,kengetare a thua ka ngel kultura shqipetare ne doren e tyre.
Ne e kerkojme gjithmone difektin tek artistet qe na serviren ne skene. Por eshte se pari fakti qe keto artiste, pseudo ose jo, kane publik. Atyre u shiten biletat. U mbushen sallat. U klikohen materialet. Eshte publiku qe nuk lë fjale ne fjalorin e piset pa ua ngjitur si etikete e eshte po prap ky publik qe i jep jete punes se tyre. Eshte po ai publik qe kane perballe. Nuk eshte faji i tyre qe audienca eshte kaq pa filtra. Por gjithsesi jam dakort qe kushdo eshte i lire ti ndjeke ose jo. Fatmiresisht jetojme ne nje epoke ku nji touch ose nje buton ben mrekullira.
Keshtu qe kujt i pelqen ose intereson linkun e gjen lehtesisht ketu ne forum.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,855
Pëlqime
17,114
Pikë
113
Location
Space
Ne e kerkojme gjithmone difektin tek artistet qe na serviren ne skene. Por eshte se pari fakti qe keto artiste, pseudo ose jo, kane publik. Atyre u shiten biletat. U mbushen sallat. U klikohen materialet. Eshte publiku qe nuk lë fjale ne fjalorin e piset pa ua ngjitur si etikete e eshte po prap ky publik qe i jep jete punes se tyre. Eshte po ai publik qe kane perballe. Nuk eshte faji i tyre qe audienca eshte kaq pa filtra. Por gjithsesi jam dakort qe kushdo eshte i lire ti ndjeke ose jo. Fatmiresisht jetojme ne nje epoke ku nji touch ose nje buton ben mrekullira.
Keshtu qe kujt i pelqen ose intereson linkun e gjen lehtesisht ketu ne forum.
Lori une jam i apasionuar pas filmave, shoh filma sa here kam kohe te lire dhe si i tille pres shume prej tyre. Tashme i kam te njohur personazhet e filmit ne fjale dhe sinqerisht nuk kam kurrefare kureshtje.
Ajo qe ti the eshte e vertete per fat te keq, por e kam thene dhe me lart qe keto artiste duan ti bejne te gjitha, madje madje dhe fushatat elektorale, te partive politike i kane prekur, ndaj as qe do e marr mundimin ta shoh.
 

Lori

Designed to be alone
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
1,527
Pëlqime
2,414
Pikë
113
Mosha
28
Lori une jam i apasionuar pas filmave, shoh filma sa here kam kohe te lire dhe si i tille pres shume prej tyre. Tashme i kam te njohur personazhet e filmit ne fjale dhe sinqerisht nuk kam kurrefare kureshtje.
Ajo qe ti the eshte e vertete per fat te keq, por e kam thene dhe me lart qe keto artiste duan ti bejne te gjitha, madje madje dhe fushatat elektorale, te partive politike i kane prekur, ndaj as qe do e marr mundimin ta shoh.
Its all about the money.
 

Sn1ckers

t'sheqeros
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 20, 2018
Mesazhe
3,619
Pëlqime
2,149
Pikë
113
Location
...
Cdo gje qe postohet ne forum, nuk serviret per ju te dashur anetar e stafista, forumi ka edhe nje aktivitet tjeter qe jane anetaret qe lexojne pa u rregjistruar ose dikush qe kerkon nje film te tille, google do ti sugjeroje forumin.

Kshuqe na i kurseni keto pikpamjet tuaja, e mundoni te kontriboni per kete forum, pa e baltosur cdo gje ne argetim personal ose chit chat si e ka zakoni.

Me te mira...
Nese e perdor per SEO dhe ste intereson mendimi jone mund te mbyllesh replikat ose na beni me dije mos hyjme me, por kurseni arrogancen :)

P.s: po i bej report per pirateri
 
P

Pansophia

Guest
Nese e perdor per SEO dhe ste intereson mendimi jone mund te mbyllesh replikat ose na beni me dije mos hyjme me, por kurseni arrogancen :)

P.s: po i bej report per pirateri
Jo te gjithe kane mundesite ta blejne nje film te tille ne amazon, duke pare mundesite e shqiptareve, ty mqse ta mban buxheti mund ta blesh direkt nga faqet zyrtare e filmave.
 

Ultimo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 9, 2019
Mesazhe
448
Pëlqime
685
Pikë
93
Mosha
30
Vizen gjithe pseudo vipave shqiptar. As Kenge magjike, festival etj etj etj. As ky sben perjashtim!!!
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top