Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Filmi FALCO 2019 (BES KALLAKU)

As qe e marr mundimin te shoh te tille filma.
Jam i bindur qe do humb kohen duke pare aktore e ngjarje delitantesh. Nuk pres ndonje gje nga ky film ashtu si dhe tek filmi i Ermal Mamaqit. Keto duan ti bejne te gjitha, aktore,regjisore,prezantues,kengetare a thua ka ngel kultura shqipetare ne doren e tyre.
 
As qe e marr mundimin te shoh te tille filma.
Jam i bindur qe do humb kohen duke pare aktore e ngjarje delitantesh. Nuk pres ndonje gje nga ky film ashtu si dhe tek filmi i Ermal Mamaqit. Keto duan ti bejne te gjitha, aktore,regjisore,prezantues,kengetare a thua ka ngel kultura shqipetare ne doren e tyre.
Saaaaak as un as qe e mar mundimin me i pa.
Humbje kohe kta mbushin xhepat se humbasim kohen.
 
As qe e marr mundimin te shoh te tille filma.
Jam i bindur qe do humb kohen duke pare aktore e ngjarje delitantesh. Nuk pres ndonje gje nga ky film ashtu si dhe tek filmi i Ermal Mamaqit. Keto duan ti bejne te gjitha, aktore,regjisore,prezantues,kengetare a thua ka ngel kultura shqipetare ne doren e tyre.
Ti je i kokrra katunarit qe smerr vesh, jan ma katunar se ty ata qe ta bojn like. ?

Shife filmin se trego realitetin o sufllaqexhi i keç.
 
Faleminderit për linkun
Patjetër që duhen parë të gjithë filmat
 
As qe e marr mundimin te shoh te tille filma.
Jam i bindur qe do humb kohen duke pare aktore e ngjarje delitantesh. Nuk pres ndonje gje nga ky film ashtu si dhe tek filmi i Ermal Mamaqit. Keto duan ti bejne te gjitha, aktore,regjisore,prezantues,kengetare a thua ka ngel kultura shqipetare ne doren e tyre.
Kështu ndodh edhe me këngët, vetë bëjnë,
Tekstin, orkestrimin, regjizorin, montazhin etj..
 
Ti je i kokrra katunarit qe smerr vesh, jan ma katunar se ty ata qe ta bojn like. ?

Shife filmin se trego realitetin o sufllaqexhi i keç.
Ca ki ti mazllum heeee??????
 
Nuk e di pse sa mendoj per Bleona Qerretin me iken kurioziteti per ta pa ? mgjth do ta bej nje sforco
 
skeni pse prekeni nga llafet e @molecule lol
Sjeni te detyruar cdogje esht me gusto.
 
Cdo gje qe postohet ne forum, nuk serviret per ju te dashur anetar e stafista, forumi ka edhe nje aktivitet tjeter qe jane anetaret qe lexojne pa u rregjistruar ose dikush qe kerkon nje film te tille, google do ti sugjeroje forumin.

Kshuqe na i kurseni keto pikpamjet tuaja, e mundoni te kontriboni per kete forum, pa e baltosur cdo gje ne argetim personal ose chit chat si e ka zakoni.

Me te mira...
 
Ti je i kokrra katunarit qe smerr vesh, jan ma katunar se ty ata qe ta bojn like. ?

Shife filmin se trego realitetin o sufllaqexhi i keç.
Katunar nuk te ben veshja, vendi ku jeton se mund te blesh armani, mund te jetosh dhe mes Londres por prap Katnar ke me ngel. Katnari e ka sindromen ne tru o mole, ty te vjen keq per Besin se e ke komshi ?
 
As qe e marr mundimin te shoh te tille filma.
Jam i bindur qe do humb kohen duke pare aktore e ngjarje delitantesh. Nuk pres ndonje gje nga ky film ashtu si dhe tek filmi i Ermal Mamaqit. Keto duan ti bejne te gjitha, aktore,regjisore,prezantues,kengetare a thua ka ngel kultura shqipetare ne doren e tyre.
Ne e kerkojme gjithmone difektin tek artistet qe na serviren ne skene. Por eshte se pari fakti qe keto artiste, pseudo ose jo, kane publik. Atyre u shiten biletat. U mbushen sallat. U klikohen materialet. Eshte publiku qe nuk lë fjale ne fjalorin e piset pa ua ngjitur si etikete e eshte po prap ky publik qe i jep jete punes se tyre. Eshte po ai publik qe kane perballe. Nuk eshte faji i tyre qe audienca eshte kaq pa filtra. Por gjithsesi jam dakort qe kushdo eshte i lire ti ndjeke ose jo. Fatmiresisht jetojme ne nje epoke ku nji touch ose nje buton ben mrekullira.
Keshtu qe kujt i pelqen ose intereson linkun e gjen lehtesisht ketu ne forum.
 
Ne e kerkojme gjithmone difektin tek artistet qe na serviren ne skene. Por eshte se pari fakti qe keto artiste, pseudo ose jo, kane publik. Atyre u shiten biletat. U mbushen sallat. U klikohen materialet. Eshte publiku qe nuk lë fjale ne fjalorin e piset pa ua ngjitur si etikete e eshte po prap ky publik qe i jep jete punes se tyre. Eshte po ai publik qe kane perballe. Nuk eshte faji i tyre qe audienca eshte kaq pa filtra. Por gjithsesi jam dakort qe kushdo eshte i lire ti ndjeke ose jo. Fatmiresisht jetojme ne nje epoke ku nji touch ose nje buton ben mrekullira.
Keshtu qe kujt i pelqen ose intereson linkun e gjen lehtesisht ketu ne forum.
Lori une jam i apasionuar pas filmave, shoh filma sa here kam kohe te lire dhe si i tille pres shume prej tyre. Tashme i kam te njohur personazhet e filmit ne fjale dhe sinqerisht nuk kam kurrefare kureshtje.
Ajo qe ti the eshte e vertete per fat te keq, por e kam thene dhe me lart qe keto artiste duan ti bejne te gjitha, madje madje dhe fushatat elektorale, te partive politike i kane prekur, ndaj as qe do e marr mundimin ta shoh.
 
Lori une jam i apasionuar pas filmave, shoh filma sa here kam kohe te lire dhe si i tille pres shume prej tyre. Tashme i kam te njohur personazhet e filmit ne fjale dhe sinqerisht nuk kam kurrefare kureshtje.
Ajo qe ti the eshte e vertete per fat te keq, por e kam thene dhe me lart qe keto artiste duan ti bejne te gjitha, madje madje dhe fushatat elektorale, te partive politike i kane prekur, ndaj as qe do e marr mundimin ta shoh.
Its all about the money.
 
Cdo gje qe postohet ne forum, nuk serviret per ju te dashur anetar e stafista, forumi ka edhe nje aktivitet tjeter qe jane anetaret qe lexojne pa u rregjistruar ose dikush qe kerkon nje film te tille, google do ti sugjeroje forumin.

Kshuqe na i kurseni keto pikpamjet tuaja, e mundoni te kontriboni per kete forum, pa e baltosur cdo gje ne argetim personal ose chit chat si e ka zakoni.

Me te mira...

Nese e perdor per SEO dhe ste intereson mendimi jone mund te mbyllesh replikat ose na beni me dije mos hyjme me, por kurseni arrogancen :)

P.s: po i bej report per pirateri
 
Nese e perdor per SEO dhe ste intereson mendimi jone mund te mbyllesh replikat ose na beni me dije mos hyjme me, por kurseni arrogancen :)

P.s: po i bej report per pirateri

Jo te gjithe kane mundesite ta blejne nje film te tille ne amazon, duke pare mundesite e shqiptareve, ty mqse ta mban buxheti mund ta blesh direkt nga faqet zyrtare e filmave.
 
Vizen gjithe pseudo vipave shqiptar. As Kenge magjike, festival etj etj etj. As ky sben perjashtim!!!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.