Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Financat/ Si do të jetë java e ardhshme për xhepat tuaj?

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Dashi

Gjatë këtyre shtatë ditëve, ju mund të keni mundësi të papritura për të ardhura më të mira, fitime më të mira (nëse prodhoni ose shisni diçka). Do të jetë një kohë e favorshme për veprim aktiv në shumë drejtime.

Demi

Gjatë këtyre shtatë ditëve, ankthi ose tensioni më serioz mund të lindë në familjen tuaj për shkak të shpenzimeve financiare, dokumenteve të lidhura me para, etj. Një shpenzim i papritur ose një problem tjetër monetar mund të lindë, i cili gjithashtu mund të jetë shkaku i një mosmarrëveshjeje të pakëndshme.

Binjakët

Do të përjetoni një humbje të papritur financiare ose do të harroni diçka të rëndësishme të tilla si një dokument.

Gaforrja

Java nuk do të jetë një nga javët tuaja më të suksesshme për punë ose biznes, prandaj jini sa më të përqendruar dhe ekzekutiv.

Luani

Gjatë javës nga 28 qershori deri më 4 korrik do të keni më shumë shpenzime ose angazhime me para, dokumente, pagesa të faturave të shërbimeve, taksa dhe më shumë.

Virgjëresha

Financiarisht, java do të shkojë sipas pritjeve tuaja. Do të ketë biseda familjare në lidhje me paratë ose veprime specifike për të ndërmarrë për të stabilizuar financat e familjes suaj. Gjatë javës, buxheti i familjes suaj ndoshta do të marrë para nga një pagë ose burim tjetër.

Peshorja

Mund të ketë një mundësi për një aktivitet të ri, një punë të re, etj. Këtë javë do të kërkoni mënyra interesante për të lumtur të dashurit pranë jush. Do të jeni bujar dhe të dobishëm financiarisht sipas buxhetit tuaj.

Akrepi

Java mund t’ju befasojë me një blerje ose dhuratë të re. Djemtë dhe vajzat e Akrepit do të kenë mundësi zhvillimi. Ju do të keni një vizion më të qartë për të ardhmen tuaj, atë që dëshironi dhe atë që mund të arrini në të vërtetë.

Shigjetari

Nëse keni planifikuar një udhëtim këtë javë, sigurohuni që jeni mirë financiarisht për ndonjë situatë të papritur, ose që të gjitha dokumentet e rëndësishme janë me ju. Nëse prisni para nga një qytet tjetër mund të habiteni nga diçka.

Bricjapi

Këtë javë do të flisni me miqtë për mundësi të ndryshme për punë shtesë, biznes dhe më shumë.

Ujori

Ujorit do të investojnë shumë energji në zgjidhjen e problemeve të ndryshme që i shqetësojnë drejtpërdrejt ose që lidhen me financat.

Peshqit

Kjo është veçanërisht e vërtetë për ata prej jush që prodhojnë, shesin, merren me art ose tregti. Gjatë kësaj jave do të keni kontakte me një qeveri, bankë, institucion tatimor ose ligjor për çështje që lidhen kryesisht me çështjet tuaja familjare
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.