Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Fjalëkalimi mbroni shënimet tuaja NOTES

Kresh

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 8, 2020
Mesazhe
42
Pëlqime
40
Pikë
18
Me azhurnimin iOS 14, ekziston një truk i ri për të mbrojtur shënimet tuaja më të rëndësishme dhe konfidenciale në aplikacionin e paracaktuar të Shënimeve në iPhone tuaj. Për të kyçur shënimet tuaja me një fjalëkalim, Shko në seksionin Fjalëkalimi nën cilësimet e aplikacioneve Shënime në aplikacionin Cilësimet dhe më pas vendos një fjalëkalim për t'u përdorur për të kyçur dhe zhbllokuar Shënimet e tua. Mund të zgjidhni të përdorni Face ID ose Touch ID për të zhbllokuar shënimet tuaja.
71199
Pasi të keni vendosur një fjalëkalim, shkoni te aplikacioni Notes dhe më pas hapni shënimin që dëshironi të kyçni, prekni butonin e opsioneve dhe zgjidhni opsionin Lock nga menyja që shfaqet.71200 Se
 

Leksi

Mashkulli ideal per nje femer?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 10, 2019
Mesazhe
3,364
Pëlqime
2,566
Pikë
113
Kete samsungu e ka pasur me kohe??
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top