• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Fjalet Qe Kurr s'ti Thashe...

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
2,346
Mosha
27
Fjalet qe kurr sti thash,ndoshta kurr sduhet ti dije.
Prandaj jane te pathena,por qendrojne ne memorien e ne zemren time.....
Ndoshta si meritoje,ndoshta po
Por serisht do ngelen te pathenat fjale,
Thesari i shpirtit tim.

Dhe do i perkasin vetem heshtjes,dhe vargjeve
Te pathena,qe mbartin mijera ndjenja
Dhe lot........
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,529
Location
Tiranë
Më mirë që sti thashë por Thote Lali Eri kur te bjerë tërmet ruani byçën duke u kapur te fiku...:D:D
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
482
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Disa persona te bejn ti duash , te bejn premtime qe nuk mbahen kurr , te genjejn sy per sy , te bejn te qash , te bejn te vuash , te len vetem dhe ne fund thon ME FAL NQS TE LENDOVA ! Si mund te shlyhet cdo lot qe derdhet , si mund te sherohet nje zemer e thyer , si mund te rikthehet buzeqeshja e humbur , si mund te kthehen natet e pafund pa gjum , si mund te fshihen kujtimet e shumta ? Si mund te behen te gjitha keto nga nje njeri qe ndjente vertet e qe u tregua i sinqert ?? Nuk ka asnje menyr qe keto te behen esht nje dem i pakthyeshem ndersa keta persona justifikohen me fjal te kota dhe me nje me fal pa asnje vler. Sinqerisht nuk e kuptoj si jan kaq te pashpirt e si i ze gjumi me ndergjegje te paster duke e ditur te keqen qe i bejn nje tjeter personi.
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
482
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
“E kur t'shkojsh larg, më larg se prej blerimi n'blerim
E kur t'shkojsh larg, më larg se prej zemre në zemër
Aq larg sa ta harrosh edhe emrin tënd dhe zërin tim, fshihu prej vetes
Shkurto flokëgjatat, mate me to mendjeshkurtrën tënde dhe mos qaj.
Shko se tmerrshëm po lodrojnë sonte n'mua rrëket e gjakut të ndezur.”

_Azem Shkreli, nga poezia “Në vend të përshëndetjes.”
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
482
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
“Por ti ishe e mrekullueshme madje edhe thjesht si një mundësi.”
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,529
Location
Tiranë
U are my world
 
Top