Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fjali duke u bazuar ne Emoji...

ALekSa

I think my guardian angel drinks
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 15, 2017
Mesazhe
9,667
Loja fillon keshtu un bej nje fjali duke perdor vetem emoji , personi qe poston mbas meje duhet ta thot nje fjali nga vetja duke i pa emojit qe kam postuar une ... dhe pastaj vazhdon me emojit qe ti gjej antari/ja tjeter ne rradhe

Shembull : Personi X : ???

Personi Y : Spo shikoj djallin , spo degjoj djallin dhe spo flas me te.
.... ?‍♀️???

E kshtu do filloj un e para ?.


Edited: numri i emoji nuk eshte i percaktuar ?​
 
Hahah e di por thjesht doja t dija a funksionon kshu
Se mund te ishte dhe zemra goces rreh per atdheun e saj
 
Nje djal i pashem qe po ben perpjekje te fitoj zemren e nje vajze por deshton dhe qan. (LOL)

Tema: ?⏰??
 
Ai momenti i merzitshem kur bie zilja e ores per te fjet gjum ?
?‍✈️???‍?♥️??‍?‍?‍?
 
Posteri shkoj me ja qu posten nje gruas dhe ata u dashuruan dhe krijuan familje??
Ja futa mdoket @_xhelozi
???‍♂️?‍♀️? sdi as vet qa kam dasht me than
 
  • Kiss
Reactions: Iva
Cuni i frikesuar po iken nga nje gjarper ndersa nje goce po bo selfie (LoL)

Tema: ????
 
Një çift i dashuruar bëjnë xhiro me tomorr :p
 
? ?‍♀️ ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.