• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Fjalor. Turqisht shqip.

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,825
Likes
4,809
#1
Bllok shenimesh--------------------.hesap defter
Cellular. ------------- muhabet have
Disko ----------------- gjullurdi. Bodrum
Prezarvativ ----------------. Shyqyr llastik
Mbremke festive -------------. Aksham aheng
Nxenes------------ medrese qyqar
Plazh -------------- maskarallek dynja
Penallti ------------- server yxhym
Sherbim 24 oresh ----------- 24 sahat yzmet
Varreza ------------- parking rahmetli
Pashaporte ------- surrat tapi
Frigorifer -------- dollap kallkam
Windows XP --------- penxhere XP
Boksier -------- dakak usta
Impotence ,--------- qejf mezallah