Fond donacioni per te prekurit nga termeti 26.11.2019

Opium

Memento vivere
ANETAR ✓
Mesazhe
2,230

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
12,377
Location
Space
Ngushellime familjareve te prekur nga kjo fatkeqsi. Eshte nje ngjarje qe na prek te gjitheve brenda dhe jashte shqiperise. Tani do duhet kurajo, jeta vazhdon.
 
Top