Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Fond donacioni per te prekurit nga termeti 26.11.2019

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,147
Pëlqime
7,511
Pikë
113
Ketu eshte nje faqe ku mund te jepen donacione per te prekurit e termetit te dates 26.11.2019

 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,802
Pëlqime
23,844
Pikë
113
Mosha
28
Mua sme hapet link 😢
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,855
Pëlqime
17,114
Pikë
113
Location
Space
Ngushellime familjareve te prekur nga kjo fatkeqsi. Eshte nje ngjarje qe na prek te gjitheve brenda dhe jashte shqiperise. Tani do duhet kurajo, jeta vazhdon.
 

Aysel

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 12, 2020
Mesazhe
140
Pëlqime
74
Pikë
28
Hello! Uroj të jeni mirē.
Vërtet jam pa fjal dhe mē kan ik gjitha fjalēt që pash ktë fëmij dhe familjen e tij😭😭.
Kurr në jeten timee nk ja km uru kujt keqen por atij piktorit ja uroj me gjith zmr😥😥😥sepse për te duket se nk egzistojn fenomene të tilla dhe gjithçka ça ban e ban sa për dreqin e mediave nejse se nk dua ti ti jap rëndësi njerzve pa vlera si ai
Normal do thoni ça ka shkru,ça na duhet ne, pooor vërtet doja dhe duaa shumm që që ti ndimojm 😏.
Pse e solla në nj forum ku kryefjala asht argëtimi?!(aq më teper në 5 të mëngjesit tani e pash se pushova pak ngaq ishabtuu msu😪😪😪)
Sepse kam par nga postimet dhe komentet që shum prej jush e kan mundësin ta bajn.Duhet të kemi parimin e trajnimit human ndaj njëri-tjetrit.
Duke u nisur nga unë e para posikur të kisha aq mundësi patjeter do i ndihmoja,poor nk kam se nk km nji rrog timen ta dhuroj që shummmmm shpejt uroj ta dhurojjj😍😍😍😍nejse u zgjataa shummmmm pooor i ndejva e doja të ju thoja. Uroj shumm që mos fshihet ky postim poqese u fshi ja km dërguar dhe fundjavës ndryshe po nēse e kenii.. Ju uroj një ditë të mbar!


 

Aysel

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 12, 2020
Mesazhe
140
Pëlqime
74
Pikë
28
Ahh edhe diçka e postova tek ky fondacion se nk pash tjr ngaqë ishte të ndihmojm njr -tjr 😊😊 Jam tu mundu me njt larg forumittt por kur pash ktë deshaaa me nda me ju,ndaj mos m'bani tag se pash se më kisht baa😁🤗🤗🤗🤗 se nk kmnsi ju kthej prgj Respekte dhe kaloni bukur 😊😊
Paqe dhe dashuriii..😊🤗
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top