• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Formo fjali me fjalen e fundit...

Status
Not open for further replies.

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Yhyy ik vrit veten
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
438
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
veten...time e humba qe kur fillova duke te menduar ty o yll rrumbullak
 

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
438
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
strumbullak por kur e prek te ben me gjak
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Gjaku a pozitiv
 

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
438
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
pozitive e kam dhe une por B e kam grupin
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Grup je :p
 

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
438
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
je apo sje kjo jete eshte shume e shkruter e njeriu duhet te leje gjurme per aq sa eshte ne kte bote
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Bote mizore e jete e poshter qe na mbyten me genjeshtra
 

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
438
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
genjeshtra eshte ajo qe urrej me shume nga njerezit
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
Princesha Forumit
Mesazhe
778
Njerezit sot jan te gjith me shum fytyra, per fat te keq
 

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
438
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Kudo njerez te merzitur shikon...kush e ka fajin
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
Princesha Forumit
Mesazhe
778
Fajin e ka vendi ku jetojm dhe pak vet ne, se jemi vec per thashetheme
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Thashethemet i merr era.
 
Status
Not open for further replies.
Top