Formo fjali me fjalen e fundit...

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
494
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
veten...time e humba qe kur fillova duke te menduar ty o yll rrumbullak
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
494
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
strumbullak por kur e prek te ben me gjak
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
494
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
pozitive e kam dhe une por B e kam grupin
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
494
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
je apo sje kjo jete eshte shume e shkruter e njeriu duhet te leje gjurme per aq sa eshte ne kte bote
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
494
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
genjeshtra eshte ajo qe urrej me shume nga njerezit
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Mesazhe
770
Njerezit sot jan te gjith me shum fytyra, per fat te keq
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
494
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Kudo njerez te merzitur shikon...kush e ka fajin
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Mesazhe
770
Fajin e ka vendi ku jetojm dhe pak vet ne, se jemi vec per thashetheme
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
10,079
Mosha
35
Location
Space
"Era lozte me mua" ?
 
Status
Not open for further replies.
Top