Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Formo fjali me fjalën e fundit...

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 31, 2017
Mesazhe
1,478
IMG_1645259460100.png


Nuk mund te mos dua ty.
 
Last edited by a moderator:
Ty qe je gjithcka per mua
 
Ty qe me dhe jeten te falenderoj Nënë
 
Nënë i them, te kujtohet...
Dhe ajo mi fshiu lotet e me tha te kam zemer.
Ishte nga heret e pakta qe e kam degjuar te me thote keshtu, por e kam ndjere gjithmone, kur e shikoja dhe syte e saj flisnin ne gjuhen e shpirtit, sa here me me shihte.
 
E shihte ne syte e tij te zjarrte dhe boten ja ndryshonte,mijera fjal pa ze ne syte e tij ajo lexonte.
 
Lexonte se gjithmone ndihej e paditur
 
E paditur ishte plaka ime po sboni gabime ?
 
Gabimet jane nje mesim i mire … per te mesuar dhe per te njohur Vetveten.
 
Vetveten e njoh vetem une te tjeret thjesht imagjinojnë
 
  • Pëlqej
Reactions: A2.
Imagjinojne, por ajo qe me se shumti duhet te bejne, te jene per vete me kembe ne toke.
 
Toka dhe Atdheu Jane amaneti i te pareve tane .. nje premtim qe duhet varur vath ne vesh .
 
Vath ne vesh mbaj cdo keshille qe eshte per te miren time.
 
  • Pëlqej
Reactions: A2.
Time kisha bukën dhe ujin, po edhe zemrën e shpirtin. Tani që kam bukën dhe ujin e huaj, s'kam më; as zemër e as shpirt.
 
Shpirt nje fjale shume shtrenjte
 
Portokall eshte vertete nje here lart nje here poshte
 
Poshtë, shumë poshtë, paska rënë pazari sot...
 
Sot kuptova, se ka njerez aq te vegjel ne mendje.
Dhe me e keqja, se nuk e dine!
 
Sot ishte nje dit e llodheshme
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.