• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Formoni nje fjali me fjalën:

Lawyergirl

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
761
Ai që nuk shkon në universitet si në tempullin e shkencës,ai shkon atje si në paradhomën e karrierës.

Emer
 

Hera

."Το Χαμόγελό σου. . . . . Σαν φεγγάρι στην αυλή,
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Mesazhe
21,462
Vendndodhja
Atje ku ndihem mire !!
Çdo fjale simbolizon nje Emër

Gjuhe
 

CuF|

Po s’e vrave sëmundjen, të sëmurin do ta vrasësh
ANETAR ✓
Mesazhe
4,291
Mosha
32
Vendndodhja
Zürich
Sa me shum Gjuhe me dit ac me mir eshte per njeriun
SHOQERI
 

CuF|

Po s’e vrave sëmundjen, të sëmurin do ta vrasësh
ANETAR ✓
Mesazhe
4,291
Mosha
32
Vendndodhja
Zürich
Xhelozia e tepruar eshte diçka qe ta prish jeten
FAMILJA
 

Hera

."Το Χαμόγελό σου. . . . . Σαν φεγγάρι στην αυλή,
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Mesazhe
21,462
Vendndodhja
Atje ku ndihem mire !!
Familja gjeja e bukur

Leke
 

STONE_HEAD

kur te vin mend nuk ti han as qent
Anetar i Stafit
N2t Mod
Mesazhe
17,383
dielli te ngroh pa prit ta ngrohesh


rrumpall
 

Ablla

Jetoj për mua❣️
ANETAR ✓
Mesazhe
2,099
Kalimtare kjo jet, lum kush le emrin e mire dhe veprat e mira.

Vellai
 

Ablla

Jetoj për mua❣️
ANETAR ✓
Mesazhe
2,099
Nje udhetim i bukur me anije te henen, per te shkuar ne ishullin tjeter.

Gabim
 

Ablla

Jetoj për mua❣️
ANETAR ✓
Mesazhe
2,099
Ne ditar shkruaj akoma per dashurine time.
Ajo qe ndjej jam une, e pertej kesaj ndjenje nuk me ben përshtypje asgje dhe askush tjeter.

Ai.
 
Top