Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Forumistin / en që do doja të takoja

Frika ruan dhe vreshtin ???

te ruan motra si uji i pakte ty . ??
Nese ja vlen e ke lejen te ikesh dhe vetem po merri leje nuses @Jana i her ???
As s'guxoj tia përmend këtë gjë asaj, shpresat i kisha var tek motra ?
 
Është një nga forumi tjetër që hiqet si e vështirë ??... Prandaj thash se nuk e takoj pa ty, jo që i frikësohem kësaj por të frikësohem ty se çfarë më gjen po i luajta bisht shoqës tënde @Jana ??
Ore ec na trego kush je iher se me msit u martum e ste njoh hiq??
 
  • Kiss
Reactions: A2.
Ore ec na trego kush je iher se me msit u martum e ste njoh hiq??
Hahahahah
Çfarë ke qejf të dish rreth meje? Jam i mirë, i ëmbël, i pashëm, i kamur, inteligjent dhe mbi të gjitha modest ???
 
Hahahahah
Çfarë ke qejf të dish rreth meje? Jam i mirë, i ëmbël, i pashëm, i kamur, inteligjent dhe mbi të gjitha modest ???
A ki lek boll du me dit ??
 
  • Kiss
Reactions: A2.
Boll so kur po pak pak ca me bo haha
Hmm... Mund të them kështu, për muaj të mjaltit vetëm duhet të bësh me gisht, aty ku ti do, unë mundem ?
 
Ke lek apo ske kaq du hahaha
Kam mi kam të them... KAMur, pra kam... Sa të duhen, i jap me interes shumë të ultë vetëm 8 % norma efektive e interesit ??
 
Kam mi kam të them... KAMur, pra kam... Sa të duhen, i jap me interes shumë të ultë vetëm 8 % norma efektive e interesit ??
Jo sdu haram une kamat sdu,vec hallall ,koke dallaverexhi ti hahah
 
  • Kiss
Reactions: A2.

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.