• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Foshnja shuhet katër ditë pas lindjes, familjarët akuza mjekëve

Alb

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,598
Mosha
18


Një ngjarje e rëndë është regjistruar në maternitetin e Durrësit, ku një foshnje ka ndërruar jetë 4 ditë pasi kishte lindur.

Janë pikërisht familjarët e nënës 35-vjeçare me inicialet V.G., që kanë denoncuar ngjarjen.

Sipas tyre, foshnja nuk ka marrë ndihmën e duhur dhe për këtë arsye ata akuzojnë mjekët.

Burime pranë maternitetit të Durrësit janë shprehur se dyshohet se foshnja ka pasur një sëmundje të trashëguar gjenetikisht.

Sipas tyre ka qenë e pamundur lëvizja dhe dërgimi i nënës dhe foshnjes për në Tiranë.

Ngjarja është denoncuar në polici, ku kanë nisur hetimet.

The post Foshnja shuhet katër ditë pas lindjes, familjarët akuza mjekëve appeared first on Lajmi i Fundit - Lajme.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top