Foto humoristike

Liber8

A pretty face can never trick me
ANETAR ✓
Mesazhe
4,767
Ja se po ta perkthej te bjer si te bjer.

Pershendetje, ke lek me vete per ti me dhen hua.

Jo, me vete nuk kam asgje!

Po ne shtepi?

Te gjithe mire faleminderit.

Dmth dhe perkthimi i kesaj.

Po mire doli edhe ne shqip, e sheh 😂

Mua m'u duk funny anyway :D
 

Konkursi i Letersise

 • Melankolia

  Votes: 2 9.1%
 • Per Dashurine

  Votes: 0 0.0%
 • Ambjenti i Iluzionit

  Votes: 1 4.5%
 • Era...

  Votes: 2 9.1%
 • Nese...

  Votes: 2 9.1%
 • Dikur..

  Votes: 3 13.6%
 • Femijeria

  Votes: 12 54.5%
Top