• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

FOTO/ “Të dua shumë shpirt”, kush ishin shqiptari dhe ganezja që vdiqën sot në Tiranë, bashkëjetonin që nga janari

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Mesazhe
18,434
Vendndodhja
PR

FOTO/ “Të dua shumë shpirt”, kush ishin shqiptari dhe ganezja që vdiqën sot në Tiranë, bashkëjetonin që nga janari​

207565349 4092227104197990 5059492963863742112 N
Klinton Pira dhe ganezja Jawsackie Jaboah që i dhanë fund sot jetës ishin në një lidhje bashkëjetese prej janarit të këtij viti, raporton gazetarja Dorjana Bezat për BalkanWeb.

Ata u konfliktuan në një banesë me qira ditore në rrugën “Pjetër Budi” në Tiranë. Fillimisht 31-vjeçari nga Dibra qëlloi me thikë ganezen dhe më pas u hodh nga kati i 8-të.


Ajo ishte zhvendosur në Shqipëri për të jetuar me shqiptarin teksa në faqen Facebook të këtij të fundit duken foto të tyre të përbashkëta dhe mesazhe dashurie.
31-vjeçari ndërroi jetë në vend, kurse ganezja me pasaportë franceze në spital. Ajo ndërkohë kishte hyrë sot në Shqipëri për të takuar Pirën në banesën e marrë me qira në Tiranë.

(BalkanWeb)
 
Top