FOTO: Zbulohen dy “Tarzanët” që shoqërojnë Presidentin nëpër maja

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
MODERATOR
Mesazhe
2,360
Location
Tiranë
Disa ditë më parë presidenti Ilir Meta publikoi disa foto duke u ngjitur në majën më të lartë, në malin e Korabit.

Në një postim në rrjetet sociale, Meta shkruante:

“Në majën më të lartë të maleve shqiptare, mbi Korab, aty ku duket sikur prek qiellin me dorë. Ngjitja ishte sfidë jo e lehtë, por bukuritë dhe monumentet e rralla natyrore të këtij mali madhështor, të frymëzojnë dhe të japin energji të reja për të kaluar me sukses çdo pengesë!”

Por Presidenti nuk ka qënë i vetëm në këtë udhëtim sfilitës nëpër maja.

Nga pas kishte edhe dy “Tarzanë”.

Këta janë aktori i humorit Bes Kallaku dhe gazetari Çlirim Peka, ndërsa Presidenti me sa duket bën edhe fotografin e tyre.

n.s. / dita
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top