• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Fotografi të bëra nga duart e anëtarëve

Status
Not open for further replies.

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,170
enderr e kam te shkoj ne Indi njihere
dhe e di qe do ta realizoj para se te behem me nji person tjeter :)
 
Status
Not open for further replies.