Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Fotografi të bëra nga duart e anëtarëve

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

EDUARD86

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 7, 2018
Mesazhe
95
Pëlqime
115
Pikë
43
She she e paske surpriziu thuj te jap 1000 m katror tok andej ??
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
?????? ne kremlin eshte tek sheshi kuq ec e marim
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
??????ec pra po te pres ejjj mos harro pashaporten tende dhe te peles.?????
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
21,809
Pëlqime
26,812
Pikë
113
Location
?? & ??
??????ec pra po te pres ejjj mos harro pashaporten tende dhe te peles.?????
Hahahah ku ta gjej pelen une qe ja hongsha zemren o perplas mduket une per veten maj pergjegjsi ???
 

Anabelaa

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
2,333
Pëlqime
4,931
Pikë
113
???????? me lot rri ri dryq se e bom temen chit-chat gati o njerzia ?????
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,163
Pëlqime
14,133
Pikë
113
Ka petale e per ty. :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top