• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Fotografi të bëra nga duart e anëtarëve

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
750
Likes
1,895
Age
31
Location
Shifna N'kujtime
Sjane bere nga une por i solla.Mali Korabit 2018.
FB_IMG_1531468806256.jpg FB_IMG_1531468803389.jpg FB_IMG_1531468800354.jpg
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,266
Likes
5,784
Age
27
E sugurt nuk jam por me duket si zona orikum, borsh jooo e di se di sjam e sigurt
 

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
750
Likes
1,895
Age
31
Location
Shifna N'kujtime
20180715_131717.jpg