• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Fotografi të bëra nga duart e anëtarëve

Dibrani

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,052
Likes
1,655
Age
25
Location
Tiranë
E kam pasion pictures😍😍😍
IMG_20181120_165208.jpg

Restaurant John Scotts, Gothenburg
IMG_20181120_162448.jpg

IMG_20181120_160024.jpg
IMG_20181120_154712.jpg
Mos valle kane mesuar ketu selfiet? 🤳🤔
IMG_20181120_154733.jpg

Nje nga universitetet me mire ne bote, University of Gothenburg
IMG_20181120_140645.jpg
Mos shiko nese je nen 18 🙈😂😂
IMG_20181120_150920.jpg
Gjate leksionit
PS: @iMp4Ct cili je ti ky afer meje apo ai me posht se jane dy tullace? :p
IMG_20181120_132432.jpg

IMG_20181120_161135.jpg

IMG_20181120_155328.jpg