Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Fotografi të bëra nga duart e anëtarëve

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,323
Pëlqime
7,658
Pikë
113
Plazhet e fierit
Jane ende te virgjera
Po per 5 vjet te cshifni pallate aty

FB_IMG_1562599148811.jpg
 

Perla

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
May 23, 2018
Mesazhe
4,340
Pëlqime
4,191
Pikë
113
Mosha
23
Hahaahhahahahah fiks 🤣🤣 @ai me mire prishet sbon. 🤣
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
5,138
Pëlqime
6,385
Pikë
113
Ma kujto icik emrin kti liqenit se ja harrova
Je tu ik per gramsh apo u ktheve?
Liqeni banjes
Liqeni i banjes ec ta bejm nje selvie ta kemi 🤪
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,323
Pëlqime
7,658
Pikë
113
E se e ngaterrova :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top