Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Fotografite tuaja....

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
6,419
Pëlqime
13,592
Pikë
113
Mosha
26
Te bukur i ka syt marshalla shtriga po si lidhet zeri me figuren fare sikur ka honger kukurec e ka pi raki mduket😛😂😂😂
Ooo me mqrsh te keqen, un e kam zerin si shpirt
 

Çomi

Don't Worry Be Happy😁
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
9,598
Pëlqime
6,823
Pikë
113
Ooo me mqrsh te keqen, un e kam zerin si shpirt
Edhe sorra ashtu thot per zerin e vet kur ben krra krra jam inva mula thot😛😂😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top