• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Fotografite tuaja....

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,796
Mosha
27
Per her te pare po me shehh aaa😂😂
 
Last edited:

rauli

Tomorrow never comes
VIP I FORUMIT
Mesazhe
7,742
Location
other side
Pse mi te ty do e maj menjen un?
Po kot ja fute pra?
 
Last edited by a moderator:

Artiina

Heshtja flet sa 1000 fjal
PRINCESS
Mesazhe
3,530
Mosha
21
Po dy pika pra 😂😂😂cuni esht pika pare goca pika dyt 😂😂😂ja shif piken e dyt sa e bukur esht me e bukur se pika pare 😜😜😜e kuptove tn mi ?
Po tashti e kuptova jam pak trullajk flm shum xhanem😂😂😂😂 shum bukur dyt per menim tim
 
Top