Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fraza e ditës.

Moza

Bukuria i pëlqen syve, butësia magjeps shpirtin.
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Oct 1, 2020
Mesazhe
8,235
Jo te gjithe e kuptojne, por eshte e vertete, jane njerez te shenjte e te shtrenjte 🙏🤗😘
Unë kam fatin që i kam dhe jam shum e lumtur ,se jan fiks siç e ke thën 😍🥰 Natën e mirë dhe bëfsh gjumin e embël🤗😘😘😘
 

Ablla

Αιρκαμ όπα ςυολο ιακ αλό άλακ;
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
5,061
Unë kam fatin që i kam dhe jam shum e lumtur ,se jan fiks siç e ke thën 😍🥰 Natën e mirë dhe bëfsh gjumin e embël🤗😘😘😘
Faleminderit shume, te kam shume perzemer, gjumin mjalte dhe Ty 🤗😘❣️
 

Ablla

Αιρκαμ όπα ςυολο ιακ αλό άλακ;
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
5,061
Sot me mire se dje dhe neser me mire se sot😊
 

Hera

NeTeDy.com 💞
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
27,186
"...Liria nis aty ku ka dashuri,per sa kohe ajo mungon atehere jemi thjeshte te burgosur..."
 

Klodii

Jam pergjegjes per cka them e jo cka kupton ti
Kontributor/e
Regjistruar më
Jun 4, 2020
Mesazhe
7,446
Nese dashuria haesh une do isha nje nga llypsat me te mdhenje 🙈🤣🤣🤣
 

No_Sens

Writer
Writer
Regjistruar më
Mar 14, 2021
Mesazhe
1,812
Si mbyllim dot gojët e liga, por jeta e ndershme na lejon t'i shpërfillim
 

STONE_HEAD

Kontributor/e
Regjistruar më
Aug 21, 2020
Mesazhe
27,212
nese do kish jastiku goje sa fjala pa thene kurr do tregoheshin
 

Hera

NeTeDy.com 💞
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
27,186
"Jeta është ajo që ne luajmë..!"
 

Mignonne

S.E.N.T.??
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 8, 2020
Mesazhe
16,047
Ndërto ëndrrat e tua, ose ndonjëri do t’ju përdorë për të ndërtuar ëndrrat e tij.
 
  • Pëlqej
Reactions: Dea

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja