Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fraza e ditës.

Hera

NeTeDy.com 💞
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
34,416
FB_IMG_1652258700780.jpg
 

SouLKinG

Një..jetë💖nuk mjafton për të të dashur ty🌺!!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 14, 2020
Mesazhe
572
Jeta një super kryevepër e interesit!!
 

Fiore

Ikur larg.....
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Aug 26, 2017
Mesazhe
39,119
Eh mehet!!
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
18,566
Uji mbetet ujë pavarsisht nëse shërbehet në gotë prej ari, argjendi, qelqi apo llamarinë. Andaj, bëhu si uji dhe rri çdoherë i njejtë pavarsisht formës se si të pranojnë, gjykojnë, vlerësojnë apo prezantojnë të tjerët...

280088847_4887024878093959_6687793770530938766_n.jpg
 

Mignonne

STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Aug 8, 2020
Mesazhe
28,756
Ata që nuk e tregojnë dashurinë, nuk ndjejnë dashuri.

-William Shakespeare
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
18,566
Screenshot_2.png
 

SouLKinG

Një..jetë💖nuk mjafton për të të dashur ty🌺!!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 14, 2020
Mesazhe
572
Mos duaj hallin por duaj mallin..
sepse malli e shuan hallin..
- Palaçoja
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
18,566
I shkruante: Kur fle, të shoh ëndërr kinse të takova vërtet dikund e, pasi zgjohem, dua të të takoj sërish në gjumë.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja