Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fraza e ditës.

Më mirë të dish se sa të kesh…
Më mirë truri plotë se sa xhepat plotë.
 
Paramendo mos te shohesh apo te flasesh apo ta ndjesh kurr me njeriun qe e don...a e keni menduar ndonjher?? Vlersojeni pra.
 
Kam frik te hap tv se lajmet ne Shqiperi ne kte periudhe jan vdekje aksidentale…mendoj se ne vend te vaksines COVID duhet te vaksinohen nga ajo e terbimit.?

p.s Kot merr masa kur rreziku vjen nga se pret .
Gete
 
"Mëso të shikosh, dhe do vesh re që çdo gjë është e ndërlidhur me gjithçka tjetër"
(Leonardo da Vinci.)
?1.168 ? ;) ????
 
" Çdo problem ka tre solucione. Solucioni im, ai i yti, dhe solucioni i vertetë "
(Socrate)
 
Nqs do te jesh i lumtur per nje cast rebelohu!
Nqs do te jesh i lumtur per gjithe jeten fal!
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.