Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fraza e ditës.

Më vendosën kaq shumë thika nga pas, sa kur më dhurojnë një lule në fillim as nuk e kuptoj se çfarë është.
Duhet kohë...!
FB_IMG_1626328627051.jpg- Charles Bukowski -
 
..Jo gjithcka qe thyhet eshte qelq...Jo gjithcka qe thyhet ben zhurme...zhurma me e madhe behet ne heshtje...pa u degjuar...
 
Fraza e dites per veten esht,o kur e din se sri 5 min ulur po 15 a ma shum pse ulesh ne dysheme tani sun cohesh se trok mjedisi e shpina,ulu mir oj lole,su musha mend jo,kam me vdek budallic pz?
 
"...Ne ditet e gezimit numerojme miqte,ne te kundert numerojme braktisjet...!"
 
"Mësoji tët biri të heshtë, të flasë mëson vetë."
FB_IMG_1626509860807.jpg
-Benjamin Franklin.
 
Doktori vetes je vet ti .
 
Mos harroni: ju jeni të zhgënjyer vetëm nga ata njerëz të cilëve u keni dhënë shum rëndësi

Ky ësht përkthimi @ZEUS ?
 
Mos beni cfare bej bej po beni cfare them une

Cit Enver Hoxha
 
Fraza e dites,xhdo gje qe ka fillim ka dhe mbarim
 
U ndala sot ne nje tabakine per ti bler nje paket cigare vllai: dhe po flisja me Pronarin e tabakines lidhje me masken e me tha:

On a de la gueule non on a pas de couille:

Ne kemi goje por s’kemi B..e per te reaguar!

Mendoj qe dhe populli yne jemi kshtu: kemi goje e gishta per te folur ne Rrjete Sociale, por nuk kemi Zemer per te ber ndryshime!
 
Vendosa ti mbledh mendimet e mia për ty, por asnjë nuk më erdhi..?FB_IMG_1627895213296.jpg
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.