• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fraza e ditës.

Lawyergirl

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,410
View attachment 122459E verteta Eshte qe

: Nuk me intereson se cfare njerezit thone per mua . Jam e vetmja qe e di rrugetimin ( historin e ) jetes time .
Jam e vetmja qe e di cfare kam perjetuar( kaluar).
Ne lindim per te qen te lumtur jo per ti pelqyer gjithe botes!
Nje arsye te hysh ne forum e te lexosh shkrimet tua plot frymezim. Me pelqen karakteri qe ke dhe di te godasesh 🤗😘😘
 
Top