Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fraza e ditës.

"Mos e ngatërroni pasionin e një femre me disponueshmërinë e sajë për këdo.....!
Një femër e shpreh gjithë feminilitetin e saj vetëm me një mashkull që ndez zjarrin e pasionit, gjë që është shumë e rrallë"?
FB_IMG_1637139843132.jpg
 
Me pelqen te jem Askushi .....te mos bej shume zhurme qe mos te ngrihen faraonët duke uluritur UNE JAM UNE


20211117_115937.jpg
 
Nqs doni të kënaqeni vetëm me fjalë të bukura, lexoni një libër.
Mos falni kot zemrën.
7e2ab01a-483d-4a26-9480-8e35c290f3eb_large.jpg
 
....Nese ju bejne te ndiheni te ulet ....atehere tregojuni qe jeni nje shqiponje dhe bejini te kuptoje qe nje shqiponje kurre nuk ulet ne toke per disa therime buke ....



shqiponja-ne-mitologji.jpg
 
Guximi nuk zhurmon gjithmone.
Ndonjehere guximi eshte zeri i qete ne fund te dites,duke thene "DO TE PROVOJ PERSERI NESER"
 
Kur mos e ve ne dyshim forcen e femres,sepse eshte pertej asaj qe dhe vet femra e beson se e posedon.
 
"Fuqia juaj buron nga frika ime. Nëse nuk kam frikë, fuqia jote zvogëlohet"?
 
Disa ulen dhe shikojnë jetën; disa lundrojnë drejt detit dhe jeta i shikon!”


Mehmet Murat ildan
 
Une jam une uluret dikush .....ti je Askushi vazhdon frazen ne vijim ....perfundimisht vleresimi jepet
 
Zoti shikon e degjon edhe ne skutat me te fshehta te njeriut edhe aty ku nuk mund te shkojme as vetë.
Por, shume nuk e dine!
 
"nuk është i pasur ai që ka para, por ai që e gëzon jetën"
 
Nga njeriu qe hesht ruajuni
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.