• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

FREE INTERNET ALBANIA

U

Universal

Guest
Pershendetje sot kam vendosur tju tregoj nje menyre shume te mire ne telefon VTM NE ANDROID FUNKSIONON dhe numri duhet te jete vodafone me operatoret e tjere nuk ben.
HTTP INJECTOR eshte nje program (VPN) shum i mire i cili ka internet pa limit por jo me shpejtesi te reduktuar shpejtesia e tij arrin deri ne 4-5mb/s kur shkarkon ndonje film/loje +qe mund ta shpendash ne pc me ane te nje programi gjithesesi si ta shperdnajme ne pc do tju tregoj nje dite tjt.

Fillojme

Si fillim Shkarkojme programin Http injector ketu
Me pas winrar ketu


ne fillim i instalojme keta 2 prg
pastaj:
shkarkojme ehi+http ketu

pasi shkarkojme kte te fundit i bejme open with winrar pastaj i bejme select all

pastaj i bejme extractfutemi tek prg http injector
futemi ketu

dhe pastaj

impot config
dhe zgjedhim destinacionin qe zakonisht nodhet te download varet se ku i beni ber extract ju


download


ehi+apk


zgjedhim kete pastaj i japim start....perpara se ti japim start selektojm ate google dns qe te lidhet me shpejt pastaj kur te thote connected ju keni internet

ps:keto konfigurime kane nje kohe te caktuar pas 5 ditesh keto skadojne prandaj duhet qe te jeni aktiv ne faqen albprogaming.cf atje do te gjeni konfigurimet me te reja

Si te krijojme Ehi Config per 1 muaj? JA ZGJIDHJA: https://forum.netedy.com/threads/si-te-krijojme-ehi-config-per-1-muaj-per-http-injector.2143/
 
Last edited by a moderator:
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,632
Location
Tiranë
po ne abonenteve te tjere?:p:p:p
 

dinosit

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1
Mosha
27
Pershendetje. Ke mundesi te me drgosh cilin host/url perdor per vodafonin.
 
Top