• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

FREE INTERNET ALBANIA

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,799
Location
127.0.0.1

toxiclone

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1
Mosha
18
mund te me ndihmoji nga njeri kur e bej import ehi thote qe u be succesfull por kur shtyp start te http injector me thote "config is locked to mobile data connection only, please use mobile data to connect"
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,799
Location
127.0.0.1
mund te me ndihmoji nga njeri kur e bej import ehi thote qe u be succesfull por kur shtyp start te http injector me thote "config is locked to mobile data connection only, please use mobile data to connect"
Mobile data eshte interneti telefonit, Fik Wireless dhe lidhu me oferten e telefonit :)
 

Elvi

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1
Mosha
35
Kush mund te me ndimoj per nje ehi file mujore ......me shume respekte ....te gjithve ....une jam nje antar I ri
 

Ilia

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1
Mosha
27
Prsh si mund t kem internet fals në http injector
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,799
Location
127.0.0.1
Top