• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Frymezimi i dashurise

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
508
Tregoni ndonje histori te frymezuar nga dashuria.

Po e filloj une. Nuk do e quaja fiks dashuri sepse nuk ka arritur ate faze - ende nuk jemi takuar. Me mire t'i themi nje fiksim ne distance... Kur mesova per shpirtin e zjarrte @Amara_La_Negra-s, shpirt im binjak, u frymezova te hyj ne lojrat olimpike per 'Pole Vault' (kercim vertikal me shkop)... I atille ishte frymezimi sa qe kur hyra ne piste, mbylla syte, imagjinova skena te nxehta me Amaren, dhe u eksitova aq shume sa nuk kisha nevoj per shkop. E zevendesova shkopin me tjeter gje... ;) I'a nisa vrapit, e ngula ne toke, dhe 'opa'... kerceva 7 metra dhe thyeva rekordin boteror. Por u skualifikova per thyerje rregullash se mjeti zevendesues ishte me i gjate se shkopi olimpik...


32938
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Amara_La_Negra

Trust No One
Contributor
PRINCESS
Mesazhe
5,692
Tregoni ndonje histori te frymezuar nga dashuria.

Po e filloj une. Nuk do e quaja fiks dashuri sepse nuk ka arritur ate faze - ende nuk jemi takuar. Me mire t'i themi nje fiksim ne distance... Kur mesova per shpirtin e zjarrte @Amara_La_Negra-s, shpirt im binjak, u frymezova te hyj ne lojrat olimpike per 'Pole Vault' (kercim vertikal me shkop)... I atille ishte frymezimi sa qe kur hyra ne piste, mbylla syte, imagjinova skena te nxehta me Amaren, dhe u eksitova aq shume sa nuk kisha nevoj per shkop. E zevendesova shkopin me tjeter gje... ;) I'a nisa vrapit, e ngula ne toke, dhe 'opa'... kerceva 7 metra dhe thyeva rekordin boteror. Por u skualifikova per thyerje rregullash se mjeti zevendesues ishte me i gjate se shkopi olimpik...


View attachment 32938
Hahahahahahaahhaahahahahahahahahhaahahah o kafsh .po si ske cip ri.pupupupuuuup .ashtu te vuash mbafsh 7 metershin ne dor ter jeten 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Jetmira

Contributor
PRINCESS
Mesazhe
6,125
Frymëzimi im i dashurisë është,Llaqi.
Shala e tij 2metra,mustaqet si burrat e motçëm,sytë si leopard off/off.
Kur shof llaqin më dridhen gjunjët,nga gzimi tepërt më derdhet kafja me qumësht.
Ndonjëherë e shof llaqin në ëndrra sikur bëjm ngritje peshash.
Por sapo më kap llaqi në krahë,fap më del gjumi.
Aj llovju maj bjutifull bejb #Llaqi😘😘😍😍
Nga thellësia e neuronit tim të fundit.
 

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
508
Une saldoj zemren duke recituar:

“O, si nuk kam një grusht të fortë
t’i bij mu në zemër Amares që s’bëzanë,
ta dij dhe ajo se ç’domethanë i dobët –
n’agoni të përdihet si vigane e vramë.”
 

Amara_La_Negra

Trust No One
Contributor
PRINCESS
Mesazhe
5,692
Une saldoj zemren duke recituar:

“O, si nuk kam një grusht të fortë
t’i bij mu në zemër Amares që s’bëzanë,
ta dij dhe ajo se ç’domethanë i dobët –
n’agoni të përdihet si vigane e vramë.”
Ca pika shiu ran mbi qelq
Dhe un per ty po tundja dhall
Jetojm te dy ne kurbet
Boj kryqin 3 here qe sme ke prane 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Top