• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fshat apo qytet?

Ku është më mirë të jetosh?


  • Total voters
    22

Noah

I am here !
Nt2 V.I.P
Mesazhe
20,586
Vendndodhja
Gjithandej
Nuk votoj me ne konkurse 😊😊
Qe ne momentin qe mua mu be nje padrejtesi hoqa dore pergjithmon flm 🤗🤗
 

STONE_HEAD

kur te vin mend nuk ti han as qent
Anetar i Stafit
N2t Mod
Mesazhe
17,384
qytet ree psee rreniiii🤣🤣🤣
 

STONE_HEAD

kur te vin mend nuk ti han as qent
Anetar i Stafit
N2t Mod
Mesazhe
17,384
Un i kam provuar të dyja.E qetësinë e rehatinë që ka fshati nuk e ndërroj me asgjë ❤️
e un I kam provuar poooo qytet eshte qytet hahahahahahhahah lop skaaa po ka ato tjera e bera si olllga🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Top