Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fshini këto aplikacione Android nga telefonat tuaj

Liber8

A pretty face can never trick me
Anetar i Stafit
N2t Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
10,653
1637826604028.png

Është publikuar një listë e aplikacioneve, të infektuara me virusin Joker, i cili vjedh të dhëna dhe para nga llogaritë bankare.

Studiuesi i sigurisë Android, Kaspersky paralajmëron për rrezikun në rritje që paraqet virusi Joker. Janë renditur gjithsej 13 aplikacione Android, të cilat duken të padëmshme, por fshehin viruse të rrezikshëm.

Joker është në fakt një virus i bezdisshëm – shpesh fshihet në sfond, pasi të instalohet aplikacioni që e përmban. Pas ca kohësh, ajo fillon me efektin e saj të keq.

Virusi është në gjendje të vjedhë përmbajtjen e mesazheve SMS, dhe madje mund të raportojë përdoruesin në shërbime të ndryshme të abonentëve dhe të marrë qindra dollarë.

Google i ka hequr tashmë këto aplikacione nga Play Store, por nëse keni ndonjë nga aplikacionet e listuara më poshtë të instaluar në pajisjet tuaja, hiqni ato menjëherë:

Classic Emoji Keyboard
Battery Charging Animations Battery Wallpaper
Battery Charging Animations Bubble Effects
EmojiOne Keyboard
Easy PDF Scanner
Flashlight Flash Alert On Call
Halloween Coloring
Now QRcode Scan
Dazzling Keyboard
Smart TV remote
Volume Booster Louder Sound Equalizer
Volume Booster Hearing Aid
Super Hero-Effect


Këshilla e zakonshme për përdoruesit është të shmangin instalimin e aplikacioneve të paverifikuara dhe të dyshimta, të përdorin aplikacione nga zhvillues të provuar dhe të përdorin softuer antivirus në pajisjet Android. /Telegrafi/
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja