• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ftoni njeri tjterin per kafe..... :)

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,482
Ore simpatika e bukuroshe te Forumit Ftoni dikend per kafeBejeni tag ne kte teme e ftojeni :D
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,482
@Dorina ti po du me ma qit ni fli me rupa ;p
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
2,346
Mosha
27
Albaner- Dorina- Erla- Yasseminaa- BABYGIRL - Eniueda-Ambla-Marsi-Sara-MrCool Krushkun Frank-Ledia-bossi- me fal nese kam harru ndonji por dua me pi kafe me te gjithe ta shtrojme i her te bojme thashetheme- gjithsesi ju kam xhan ????
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,482
Me ty dhe me te gjithe te tjeret do te vija megjithe qejf @Anabela

Vec muhabete chati e forumi jo.............. aman......
 

MrCool

LimitedEdition
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
2,949
Location
Struge
Albaner- Dorina- Erla- Yasseminaa- BABYGIRL - Eniueda-Ambla-Marsi-Sara-MrCool Krushkun Frank-Ledia-bossi- me fal nese kam harru ndonji por dua me pi kafe me te gjithe ta shtrojme i her te bojme thashetheme- gjithsesi ju kam xhan ????
Mua po beri vaki te pime kafe, te me rrish 1 meter larg se s'kam besim fare te ti :p
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,482
Albaner- Dorina- Erla- Yasseminaa- BABYGIRL - Eniueda-Ambla-Marsi-Sara-MrCool Krushkun Frank-Ledia-bossi- me fal nese kam harru ndonji por dua me pi kafe me te gjithe ta shtrojme i her te bojme thashetheme- gjithsesi ju kam xhan ????

@Frank e paska me ty @Anabela e une ithem asaj mos me rri 1 meter larg se sme ke hasem.....

E mer vete ne mend ti se kujt j drejtohem
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,482
@Fiore me ne e pin ti po si se fute ihere doren ne xhep me pagujt.... sikur je nga gjirokastra
 
Top