• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ftoni njeri tjterin per kafe..... :)

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,266
Albaner- Dorina- Erla- Yasseminaa- BABYGIRL - Eniueda-Ambla-Marsi-Sara-MrCool Krushkun Frank-Ledia-bossi- me fal nese kam harru ndonji por dua me pi kafe me te gjithe ta shtrojme i her te bojme thashetheme- gjithsesi ju kam xhan ????

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,473
Albaner- Dorina- Erla- Yasseminaa- BABYGIRL - Eniueda-Ambla-Marsi-Sara-MrCool Krushkun Frank-Ledia-bossi- me fal nese kam harru ndonji por dua me pi kafe me te gjithe ta shtrojme i her te bojme thashetheme- gjithsesi ju kam xhan ????
Mua po beri vaki te pime kafe, te me rrish 1 meter larg se s'kam besim fare te ti :p

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,229

@Frank e paska me ty @Anabela e une ithem asaj mos me rri 1 meter larg se sme ke hasem.....

E mer vete ne mend ti se kujt j drejtohem