• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ftoni njeri tjterin per kafe..... :)

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Mesazhe
1,610
Location
USA
Ore je ne terezi ti apo sje ne terezi se me ke rreshkitur si sapuni nga duart keto kohet e fundit! Po si mo te te bej pilaf un ty, ty tkam si gic...vetem sallat do hash, se mire qe te ben mire ty...po me kursen dhr mua kohe :p win win situation!
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Ore je ne terezi ti apo sje ne terezi se me ke rreshkitur si sapuni nga duart keto kohet e fundit! Po si mo te te bej pilaf un ty, ty tkam si gic...vetem sallat do hash, se mire qe te ben mire ty...po me kursen dhr mua kohe :p win win situation!
Seshte e vertet. E shumta e shumta si hippopotamus jam bere por dhe ai me sallat ushqehet kshu qe argumenti jote smban.
Qe t dobesohem me jep dashurin tend qe eshte si ato extreme weather njehere ne vit bie shi. Lol
Sdq mos harro qe nga stresi qe mungon ne shpi cdo nate I futem frigorigerit si japonezet me aeroplanat e tyre zero duke bertitur "banzaiii dashurin per alesian e qaj". Lol
 
Top